Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
noluyo kim arabasını satıo ne resmi o kim kaçta çıkıyo neler oluya burada yaw iyice uzak kaldım :D

noluyo kim arabasını satıo ne resmi o kim kaçta çıkıyo neler oluya burada yaw iyice uzak kaldım :D

Eee bizim yerimize İstanbul'u tercih edersen uzak kalırsın tabii..Çağrı benim arkadaşın M3 cabriosunu alıcak,tabii anlaşırsak...Alınca da bizimle muhattap olurmu bilmem.. :)

valla m3 aldıktan sonra çewremi tekrar bi gözden geçirmeyi düşünüyorum..şimdi olurmu m3 le gezerken opellerle takılmak falan ;) :) :)

haklısın m3 le orman parkın otoparkına girip içerde bi cay içmek yakışık almaz altıında m3 varsa daha klas yerler lazım biz bağrımıza taş basarız senin yerine önemli olan senin m3 le mutlu mesut olman:))))

biz babaların çocuklarına miras olarak delikanlılığın yanında bi şahin s bıraktığı toprakların çocuklarıyız be..sissiz olurmu hiç??

eywallah abi...bu arada arkadaşın babasıda arabaya ısındı gibi..bişekil bi ara baksak ii olacak sanırsam..vuruğu kırığı olmuşmu arabanın acaba,bilgin warmı abi,bi ara alabilirsen arabayı baktıralım biyere nihai kararı versinler hayırlısıyla allahın emri peygamberin...neyse anladın abi sen muhabbeti...

eywallah abi...bu arada arkadaşın babasıda arabaya ısındı gibi..bişekil bi ara baksak ii olacak sanırsam..vuruğu kırığı olmuşmu arabanın acaba,bilgin warmı abi,bi ara alabilirsen arabayı baktıralım biyere nihai kararı versinler hayırlısıyla allahın emri peygamberin...neyse anladın abi sen muhabbeti...

İnşallah Çağrı..Ama bu aralar zor yarın sabah Allah nasip ederse Balıkesir /Gönen'e gidicem...Döndüğümde bir çaresine bakarız inşallah..Benim bildiğim hiç bir kazası yok....Zaten göteririz ustalara problem olmaz..

Geri