Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İyi geceler Erman hoşgeldin aramıza...Aman dikkat et kendine.. Bu arada Şevketle iyi anlaşacağın kesin...Yanlamayı oda sever... :)

bende ordayım sağlık ocagının az daha ılersındeki bloklara yakınım

bi arkadasşım var erinç damalı meriva belki görmüşsünüzdür oda tüvasaşın orda lojmanlarda oturuyor ıkımızde yeni üye olduk siteye toplanma oldugu bı gun bızde katılmak ısterız

Görüşelim Erman ilk buluşmada...Hatta arkadaşlarda müsait olurlarsa bu hafta sonu...Tabi en meşkulleri benim galiba ....Şevket'te burda olursa ....Bakarsınız bu hafta sonu karting pistinde yanlama yapıyor oluruz.. :) .sonrada Sapanca Halk pazarında fotograf çekmeye gideriz...havada iyi olurda sahilde güzel birde çay patlattıkmı...Değmeyin keyfimize....

iyi akşamlar arkadaşlar ben erinç,kankamla tanışmışınız dediği gibi bizde siteye yeni üye olduk,eğerki bi toplanma buluşma olurda çağarırsanız seviniriz...

Görüşelim Erman ilk buluşmada...Hatta arkadaşlarda müsait olurlarsa bu hafta sonu...Tabi en meşkulleri benim galiba ....Şevket'te burda olursa ....Bakarsınız bu hafta sonu karting pistinde yanlama yapıyor oluruz.. :) .sonrada Sapanca Halk pazarında fotograf çekmeye gideriz...havada iyi olurda sahilde güzel birde çay patlattıkmı...Değmeyin keyfimize....
bana uyar abi :) büyük ihtimalle kankamada uyar zaten yapışık ikiz gibiyiz hiç ayrılmıoz :))

iyi akşamlar arkadaşlar ben erinç,kankamla tanışmışınız dediği gibi bizde siteye yeni üye olduk,eğerki bi toplanma buluşma olurda çağarırsanız seviniriz...

Erinç hoşgeldin aramıza ...Bu hafta sonu arkadaşlar haber verirse hafta sonu durumları hakkında güzel birşey yapabiliriz..Bizim numaralarımız ve mail adreslerimiz önceki sayfalarda mevcut...

Mail... tazmania_542@hotmail.com
tel.... 0537 498 98 77

Buluşma olmadan bir gün önceden buraya yazarız...Genelde hafta sonları buluşuyoruz..Takip ederseniz haberleşebiliriz..

Geri