Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet arkadaşlar...Geçtiğimiz hafta sonu yapmak istediğimiz buluşma mecburi nedenlerden dolayı iptal edilmiştir...
Yarın inşallah Şevket'le ve Aşkın'la Orman Park ta çay içeceğiz....Gelmek isteyenler için başımızın üzerinde yerimizi ayırttık haberiniz ola.... :)

Artık değiliz....21:45 itibari ile oradan ayrıldıkk...Birdahakine inşallah.

Erman ve Erinç öncelikle hosgeldınız ben Ali sızlerı adapazarı na ait otomobil forum sitelerinden biliyorum tanısmak dileğiyle önceki topiclerde yanlama modifiye gibi terimlerin geçtiğini gördüm unutulmamayı umarım.....

Bugün bile andık seni Ali....Hani oo bizi dumura uğrattığın günn...Sen Bulgaristan'dayken buluşma yapmıştık yine orman parkta..Şevket,Çağrı,Ben hatta seninle dalga geçmek için mesaj atmıştık biz burdayız sen nerdesin diye...Sende otoparkta karşımıza dikilimiştin....Hala o anı şokunu yaşayarak anlatıyorum... :)

Erman ve Erinç öncelikle hosgeldınız ben Ali sızlerı adapazarı na ait otomobil forum sitelerinden biliyorum tanısmak dileğiyle önceki topiclerde yanlama modifiye gibi terimlerin geçtiğini gördüm unutulmamayı umarım.....
tanıdgına sevındık ali tekrardan görüşürüz tanısırız adapazarına aıt dediğin siteler SDK sanırım baska aktıf bulundugumuz sıte yok zaten herhalde ordandır neyse bunu kacırdıgıma bende cok uzuldum ınsallah bır dahakıne o saattlerdede bostum canım cok sıkılıyodu napsam napsam dıye tırmalıyodum cay muhabbetı oldugunu bılıyodum ama gunduz saatlerınde olmus bıtmıstır dıye de pek onemsemedım acıkcası sonradan bakmak aklıma geldı aktıgımdada iş işten gecmıstı zaten

Geri