Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tanıdgına sevındık ali tekrardan görüşürüz tanısırız adapazarına aıt dediğin siteler SDK sanırım baska aktıf bulundugumuz sıte yok zaten herhalde ordandır neyse bunu kacırdıgıma bende cok uzuldum ınsallah bır dahakıne o saattlerdede bostum canım cok sıkılıyodu napsam napsam dıye tırmalıyodum cay muhabbetı oldugunu bılıyodum ama gunduz saatlerınde olmus bıtmıstır dıye de pek onemsemedım acıkcası sonradan bakmak aklıma geldı aktıgımdada iş işten gecmıstı zaten

Canın sağolsun Erman ...çalıştığımız için hafta içi en erken 18:30 dan sonra görüşebiliyoruz...hafta sonları erken oluyor tabii..Bu akşam yaklaşık 3 saat kadar takıldık sonunda biraz foto çektik..Sonra ayrıldık.Ama sanırım 1-2 hafta içinde hafta sonu birşeyler yapabiliriz..Burayı takip ederseniz zaten haberiniz mutlaka olur..Arka sayfalarda tel numaralarımızda var.. haberleşiriz yanii sıkıntı olmaz....

bende hafta sonları pek musaıt olamıyorum yanı bır hafta olurken bır hafta deılım vardıyelı calısyorum TANSAŞta guvnenlıgım aksamcı oldugumda gece 22,30 da cıkıs yapıorum sabahcı oldugumda aksam 5 te haftalık ızınlerım hafta ıcıne denk gelıo o yuzden bu konuda sıkıntılıyım bıraz ama 3-4 gun oncesınden olursa elimden gelenı yapmaya calısırım

Olur Erman haberleşiriz..Sen gelmek iste yeter...Sadece her akşam burayı takip edersin en fazla ,hani yazarsak buraya yazarız zaten..

güzel bi buluşmaydı resimleri yrn yüklerim inş bidahakine hep bi arada oluruz inş.

bu arada gökhanlatavlaya sapancada devam ettik yine 5 4 yenildim :D orda bi abla buldu abla üfle zarlara diyip atıyo :D:D

ya arkadaslar bensiz bi etkinlik düşünemiyorum lütfen rica ediyorum beni bekleyin bayramda gelicem toplanalım bayagı da etkinlik görsün millet.....

tanıdgına sevındık ali tekrardan görüşürüz tanısırız adapazarına aıt dediğin siteler SDK sanırım baska aktıf bulundugumuz sıte yok zaten herhalde ordandır neyse bunu kacırdıgıma bende cok uzuldum ınsallah bır dahakıne o saattlerdede bostum canım cok sıkılıyodu napsam napsam dıye tırmalıyodum cay muhabbetı oldugunu bılıyodum ama gunduz saatlerınde olmus bıtmıstır dıye de pek onemsemedım acıkcası sonradan bakmak aklıma geldı aktıgımdada iş işten gecmıstı zaten

tamam görüşürüz sdk ya üye olamadım da. samad dan biliyorum.bayagı tanıdıgım var ama senınle tanısmak nasıp olmadı bayramda görüşmek dilegiyle...

güzel bi buluşmaydı resimleri yrn yüklerim inş bidahakine hep bi arada oluruz inş.

bu arada gökhanlatavlaya sapancada devam ettik yine 5 4 yenildim :D orda bi abla buldu abla üfle zarlara diyip atıyo :D:D

Sonuç önemli abla mabla yine 5/4 çok çok kötü bir sonuç sana hiç yakışmıyor şevket. yoksa dün kabül gününmüydü?

Dün bizim yüzümüzden iyi yürütemedi taşlarıda ondan ..... :)

Geri