Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
heee geldim sizi izledim:) bende yeni bi grup acacam bulgaristanda okuyan vectra kullanan sakarya lılar diye.....kıskandım valla ben varken toplanmayın ben yurt dısındayken fırsat bulup toplanın hepinize iyi eğlenceler....(bensiz)

Ali senin içinde ayarlama yapıcaz kardeşim....Sen tam olarak ne zaman geleceğini söyle ona göre güzel birşeyler yapmayı düşünüyoruz...OK Sen gönlünü ferah tut.. ;)

Beyler bugün sanayiye gittim ...Tabi önce Ekin otoya selam vereyim dediim.....Hava filtresi ve polen filtresini Ekinde değiştirdim...Tutar 57 tl....Arabayı llifte kaldırdığımızda sağ ön tekerin Akis görüğünün patlaşım olduğunu gördüm....Ekine sordum sadece körüğün 50tl civarında olduğunu söyledii...Bende çıkıp başka bir yere gittim modern sanayide....Orda körüğü değiştirdik..Ama orjianali ile değil Megan körüğü taktık...İşçilik ve parça dahil45 tl verdim...Gittiğim yere bizden bahsettim...Grubumuzun olduğunu ve usata aradığımızı bu konuda yardımcı olablirmi diye sordum....Yardımcı olabileceğini söyledi.....İnternetten alışveriş yapsak montaj işini halledermisin gözümüz arkada kalmaddan diye dediim evelallah dedii..Ben körük işinden şimdilik memnunun bir problem yok...Yanında birde elektrikçisi var...Bayağı yoğunlar...Kartlarını aldım...Gerekirse bunuda kaydedebiliriz....Yerin İsmi Avşar Otomotiv...Modern sanayide...Opel çıkmacının olduğu ana caddede...

Son düzenleme:
çok ii düşünmüşün bi toplandığımızda daha ii konusuruz insallah...

Geri