Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
...anlıo olsa gerek sanırsam kesin olarak...o işide konuşurus..cuma akşamı yada cumartesi bi çay muhabbeti çewirelm..hem şu halısaha maçı işini konuşurus..aramızda yenilmeye hewesliler war sanırsam...bulgaristandan transfer yapabilirmiyiz acaba???

iyi iyide opelden anlıyor mu? bu arkadaşlar zira opeller narin biraz

Valla Aşkın benim bir şikayetim yok şimdilik..Ama bilmem..Özellikle senin arabayı söyledim hallederiz bi falan dedii...Ben ortdayken Citroen c3 geldi dizel..Acayip bir ses cıkarıyordu araba..Dinledi dinledi,lifte kaldırdı...KAsnağı sökün dedii elemanlara..Söktüler,yenisini alıp taktılar..Motor saat gibi çalışmaya başladı..Çokta güvenmiyorum ama en azından mekanik sorunlarımızı giderebilir...Zaten motor işlerini servise devam ..Çünkü adamın elinde bilgisayar yok ve motor işini şansa bırakmam doğrusu :)

...eweeeettt..hastanenin önünde kırmızı ışıkta geçmekten 128 lira ceza yemiş bulunuyorum...bir süre başımı sağa sola çewiremeyecem...;)

..son anda enson raba olarak ben geçeyim demiştim.siwiller soteye yatmış,daha terminale warmadan çewirdi üstadlar......içimde hissediorum cezayı resmen...

Geri