Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yarın orman park yerine Tansaş'ta buluşuyoruz..Erman'a selam verip youmuza devam ediyoruz....Erinç'e de haber veriyoruz ve onuda alıyoruz... :) Saat değişmedi 12:00 de Tansaşta...

:) :) Hayırlısı böyleymiş Ümitcim...Evet günümüz fevkalade geçti...Bu kalp seni unuturmu ? :D :D

Ama erken dönmek zorunda kalan arkadaşlar için üzüldüm doğrusu...Şevket'in evdeki manzara ve yemek ziyafetini kaçırdılar... :) :)

yanınızda olmak isterdik ama malesef kaçırdık bu günü,çok üzüldüm yaa..resim cekildiyseniz paylassanaza görelim olmazmı..

Ümit bayağı bir hızlısın hemen üyeliği patlatmışsın.

Sende imzada hızlı çıktın bu arada... :)

:D kalan sağlar bizimdir abi

çok güzel bi gündü gerçektende

Gerçektente güzeldi...Yalnız o binmeyi düşündüğünüz planör uçak 50 tl imiş...Bende başkalarının yalancısıyımm.. Yuhh artık diyorum...

yanınızda olmak isterdik ama malesef kaçırdık bu günü,çok üzüldüm yaa..resim cekildiyseniz paylassanaza görelim olmazmı..

Evet Erinç gelmenizi bizde isterdik ama şartlar bazen el vermiyor..Olsun canımız sağolsun...bir dahaki sefere inşallah....Gelmiş olsaydınız belki Şevket'le Aşkın değilde sizlerden biri drag yapabilirdi Kırkpınar yollarında.. :)
Fotolar için benim Facebook taki resimlere bakabilirsin...Eski buluşmalardanda resimler mevcut orada.....

Geri