Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben yeni üye Vedat. Kaç kişi oldunuz, anlayamadım.Nasıl bir grup oluşturacaksınız. Nasıl katılacam.

Hoşgeldiniz....Kalabalıklaşıyoruz yavaş yavaş...Ama temel her zaman 6-7 kişi varız...Hedef daha kalabalık,keyifli,sıcak,ses getirecek bir arkadaş topluluğu kurmak...Bu sayfayı elinizden geldiğince takip edin..Bizden haberdar olursunuz...Şevket'inde dediği gibi tel numaralarımız ve mail adreslerimiz önceki sayfalarda mevcut...istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz...Tekrar aramıza hoş geldiniz...

eyyyyy ahali :D bu hafta önümüzdeki hafta içi bi çay partisi yapalım mı ormanda yoksa bayramda mı buluşuruz

bu arada farları yılmara bıraktım bakalım engin abiye orda değerlendircez büyük ihtimalle yeni yerleri de güzel olmuş fatma hanım da ordaydı onunlada tanışmış olduk

Arkadaşlar önümüzdeki hafta içi 16:00-24:00 vardiyasındayım...Ama bayramdan sonraki hafta sıkıntı yok...Ali bu arada hoşgeldin...Şevket sanada hayırlı olsun... :)

eyvallah hosbulduk bayramdan sonra gidicem ben baska zaman görüşürüz artık

eyyyyy ahali :D bu hafta önümüzdeki hafta içi bi çay partisi yapalım mı ormanda yoksa bayramda mı buluşuruz

bu arada farları yılmara bıraktım bakalım engin abiye orda değerlendircez büyük ihtimalle yeni yerleri de güzel olmuş fatma hanım da ordaydı onunlada tanışmış olduk

yılmarmı yılbarmı. ben her daim müsaitim. Yeterki yer ve mekan belli olsun. Bayramın son günü pazartesi olabilir hem bayramlaşmışda oluruz.

Geri