Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

mami_saribas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi şanssızlık cumartesi akşamı trafikte ufak bir tartışma çıkınca :D karakolluk olduk allahtan tanıdıklar vardıda fazla bişey olmadı onuda geötim bu sabah istasyonun oradaki hem zemin geçitte haklı olduğum halde bir arkadaş bana haksızmışım gibi muamele yapınca iyice sinirlerim gerildi ama allahtan arabada arkadaşlar vardı ya sabır çekip yola devam ettim.zaten artık böyle .... şöförlerle uğraşmayıp direk allaha havale edeceğim:)

yalcin54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok guzel bır gundu emegı gecenlere cok tşkler.Tanıstıgımıza memnun oldum inş.en yakın zaman da yıne gorusmek dılegıyle...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi şanssızlık cumartesi akşamı trafikte ufak bir tartışma çıkınca :D karakolluk olduk allahtan tanıdıklar vardıda fazla bişey olmadı onuda geötim bu sabah istasyonun oradaki hem zemin geçitte haklı olduğum halde bir arkadaş bana haksızmışım gibi muamele yapınca iyice sinirlerim gerildi ama allahtan arabada arkadaşlar vardı ya sabır çekip yola devam ettim.zaten artık böyle .... şöförlerle uğraşmayıp direk allaha havale edeceğim:)

birader burası adapazar :( aman diyim haklı bile olsan gec git cok sakat işler büyük belalar acılır başına karsındakinin ruh halini bilemessin piskopat dolu....aman diyim

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muhammet aman dikkat et..Sakin olmakta fayda var her zaman...

Cok guzel bır gundu emegı gecenlere cok tşkler.Tanıstıgımıza memnun oldum inş.en yakın zaman da yıne gorusmek dılegıyle...

Bizde tanıştığımıza memnun olduk Yalçın..İnşallah imkan olurda gitmeden görüşürüz..

Bidahaki buluşmada doldurup getireyim şevket :) ortaya bi karışık yaparım :)

Oh iyiymiş böyle..Bir dahakine bende arka koltuğa cd sereyimde görün siz...Madem karşık gelicek ... :) :)

mami_saribas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi artık daha sakin olacağım ama ne yapayım adam haksız olduğu halde haklıymış gibi davranınca bende arkadaşı bizim haydarla tanıştırdım ama bi daha böyle bişey yapmaya niyetim yok

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim kamera ile çekilen resimleri ben yüklüyorum buraya ..Diğerlerini aldığımızda onlarıda ekleriz inşallah..
img0101d.jpg
img0102xh.jpg
img0103fp.jpg
img0104qm.jpg
img0105mt.jpg
img0106kj.jpg
img0107mq.jpg
img0108sk.jpg