Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omega da harcadık ya :D şaka bi yana geçmiş olsn aşkın abiye ben buralardayım bu aralar baskın a hazırım her türlü :D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya şimdiden herkes işini ayarlasın diye sölüyorum zaman gelir biz de bi elektrikli alet üzerine parti kurar siyaset yapar başbakan oluruz rahad ol:D

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali partinin amblemini 8000 K xenon üstüne kurmayı düşünüyorsan oy vermem sana söyliim :D Ama logosu ses sistemi üstüne olursa oyum senin :D

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşkın abiye geçmiş olsun allah başka kaza bela vermesin benimde sağlam bi motorcuya uğramam lazım mutlu abi ne yapsak ?

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepiniz sağolun, araba conta yakmış hazır sökmüşken herşeyi elden geçirtiyorum. trigeri, buji ve kablosu yağı suyu aklınıza gelebilecek çoğu şey değişiyor. bu ay toplamda 2800 tl gitmiş oldu böylece ama Şevket düşünsün conta yanıkken baş edemiyordu şimdi ne yapar bilmiyorum.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Motor için gözünü yumman lazım..Sağa sola yaptırılacak ufak bir sıkıntı değil çünkü..Opelden anlayan biri olursa deneme tahtası olmaz..Malum ucuz araç değil..Ekinde elden geçirilir,Çamdağda falan yatırılır...Yada direk çamdağ'a gidilir..Motor işi önemli...