Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi istediğin zaman farketmez ne zaman müsaitsen 505 586 59 08 numaram. bide neler yapıcaz?

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ovallerle başlarız olma mı :D Bi de tek başıma cesaret edemedim şu göstergenin ampulleri değiştirelim mi ki.benim teybi canlı bi gör hak verirsin orjinal sarı ışık çok sırıttı zaten yarısı kesik göstergelerin bi girelim bakalım nerden çıkarsak artık :D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya self serviste gezerken egr temizliği yapmış adamın biri.bende düşünüyorum yarın bi motorun üstündeki plastik kapağı söküp bi denicem bakalım olacak mı? ne dersiniz?

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen yaparsan olur Ali :) Yaparsan önümüzü açmış olursun yarın akşam beraber bi bakarız.

Son düzenleme:

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya self serviste gezerken egr temizliği yapmış adamın biri.bende düşünüyorum yarın bi motorun üstündeki plastik kapağı söküp bi denicem bakalım olacak mı? ne dersiniz?

yahu onu yapmanın neyi var gayet basit. 2 ayda 1 defa temizliyorum egr yi ama kesin iptal etmek lazım.

abay54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sakaryalıyım fakat gurbetteyim Kastamonudayım...Memleketin grubunugörünce gözüm kapalı daldım içeriye Merhaba Ben Geldim Adım Kadir 96 Opel Vectram var...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu onu yapmanın neyi var gayet basit. 2 ayda 1 defa temizliyorum egr yi ama kesin iptal etmek lazım.

abi özel bi vida tipi var heralde bendeki lokma takımında cıkmassa yardımına başvurucam :D ben hala anlamadım bu zımbırtının yararını zararını eğlencesine söküp bakıcam yani:D