Samsunda Kaporta bakım

beyazitcakir31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese keyfli forumlar. Yeni bir araç aldım 2008 Corsa 3 kapı. ufak ufak birşeyler yapmayı düşünüyorum. Kaporta aksamında hatalar. Samsunda yaşayan tecrübeli üyelerden iyi bir kaportacı tavsiyesi istiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

sanayideki opel özel servislerinin birine gidebilirsin, opes ve opses var, yada outoking var tekkeköy yolu üzerinde oto galerilerin olduğu yer.

Valla kardeş vezirköprüye gidersen hem uygun hemde kalıteli ustam var.sanayide sarı mustafa derler kaliteli bir kaportacı rendevu alman lazım telden

Abi opes e danıştım bbiraz fazla geldi fiyat ama işçiliğin iyi olduğunu bilsem fiyatı sorun etmeyeceğim. Mehmet abi vezirköprü şansım çok zor teşekkür ederim.

OPES'in bir önceki sokağında (Samsun tarafında) Özboncuk kaparto var İsmail usta son derece işçiliği mükemmel iş çıkarıyor. Autoking te çizikten dolayı sıfır aracıma motor kaputuna parça boya yartırmıştım resmen rezil ettiler sonra bir sürücü kursu sahibinin tavsiyesi ile buraya götürdüm önce bayaaa kıllandım atölye biraz kötü geldiydi gözüme ama aracı görünce resmen şaşırdım işin kalitesine.

OPES'in bir önceki sokağında (Samsun tarafında) Özboncuk kaparto var İsmail usta son derece işçiliği mükemmel iş çıkarıyor. Autoking te çizikten dolayı sıfır aracıma motor kaputuna parça boya yartırmıştım resmen rezil ettiler sonra bir sürücü kursu sahibinin tavsiyesi ile buraya götürdüm önce bayaaa kıllandım atölye biraz kötü geldiydi gözüme ama aracı görünce resmen şaşırdım işin kalitesine.

Tavsiyeniz için teşekkür ederm ilk fırsatta uğrayacağım.

Cami tarafındaki son arada,inşaat halindeki çevre yolundan girersen ilk ara yani,orda Kanoğlu var.ucuz pahalı bilemem,kaskodan kaporta yaptırdım 2 kez.Ön kaput boyattım mükemmel renk vermişlerdi.kalfa dedi hatta 2 gün renk çalıştık bir kere boyadık olmadı bir daha boyadık dedi.Bazıları diyor renk koyu oldu güneşte solacak geri kalanla aynı olacak zamanla felan hikaye bunlar.Boyanın seri numarasını bilgisayara yaptırıp basıyor bazıları anladığım kadarıyle.Hatta fiesta aracımla kaza yapınca pert kaydı düşülmeden oraya sattım 1-2 bin lira kazıklandım gibi ama çıkma bir gri kaputu füme aracıma taktılar ara ara görüyorum motoru cama dayanmış arabayı iyi topladı herifler..

Geri