samsung omnia 2

daukan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar samnsung omnia 2 almayı planlıyorum
kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum
teşekkürler

lastermann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kullanıyorum, 6 ay kadar önce Hong-Kong dan geldi, kamerası cep telefonları içerisinde en iyisi, ekran mükemmel, iphone ile bu iki konuda kıyaslama bile, herşeyin ötesinde, fakat gel gelelim yazılım felaket, alışman zaman alabilir, donanım olarak gerçekten piyasadaki en iyi telefonlardan biri, kamerası rakipsiz, fakat yazılım (Windows Mobile) gerçekten berbat, herşeye rağmen memnunum, yanlız tabii ben telefonumu konuşma, mesajlaşma, fotoğraf ve video çekimi ve arada bir GPS olarak kullanıyorum

Son düzenleme:

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kullanıyorum, 6 ay kadar önce Hong-Kong dan geldi, kamerası cep telefonları içerisinde en iyisi, ekran mükemmel, iphone ile bu iki konuda kıyaslama bile, herşeyin ötesinde, fakat gel gelelim yazılım felaket, alışman zaman alabilir, donanım olarak gerçekten piyasadaki en iyi telefonlardan biri, kamerası rakipsiz, fakat yazılım (Windows Mobile) gerçekten berbat, herşeye rağmen memnunum, yanlız tabii ben telefonumu konuşma, mesajlaşma, fotoğraf ve video çekimi ve arada bir GPS olarak kullanıyorum

windows mobile en güzel işletim sistemlerinde ya :D

o bu değilde, google nexus one düşünüyorum bu aralar. android işletim sistemli. bence omniadan daha iyi :D

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Samsung Galaxy S kesinlikle tavsiye ederim bende wave var onun yanıda hic bisey walla :D

daukan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tabi güzel telefon varda bendeki para 750.
omnia 2 de bu fiyata iyi görünüyo

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omnia 2 de hd video cekim var ama cekimlerde ses kısmında sorun oluomus diye okudum ama tam bi bilgim yok arastır istersen görüntüde yok sadece ses berbat çıktıgını söylüyorlar