Sem Tuning Hakkında...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan turank
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sem den astram varken cam üstü spoiler almıştım. kargoyla konyaya geldi. üstüne bi koduk yamuk yumuk saçma sapan kesimler köşeler filan. kaportacı "abi kalıptan sıcak çıkarmışlar. dışarda soğumuş ondan yamulmuş" dedi. boyatmıştım da geri de gönderemedim. öyle kaldı

aynen. bendede cam ustu. daha bantları sökmedim korkuyorum. yapıştırırken özellikle ben bastırdım yoksa onlar öyle bırakmıştı. yapıştıgı yerde arada açıklar vardı. silikon yapıştırıcı kurudukça çekiyorsa bişeye benzeye bilir yoksa tamamen nane. kesim düzgün değil. veya zımpara yok. jilet gibi olması gereken kesim bakırköy-sirkeci sahil yolu gibi kıvrım kıvrım.

ben sem tunnıgten memunum mustafa sagolsun cok kahrımı cekmıştır yazılanları görunce cok şaşırdım dogrusu ..

Ben de başımdan geçeni anlatayım tam olarak;
Astra H arabama ön tampon eki için aradım.Beğendiğim ürünün kod numarasını,adresimi,ismimi,arabamın markasını,modelini e posta ile gönderdim.Ardından aradım.Tamam postayı gördük dediler.Telefonda arabamın özelliklerini de bilahare söyledim.
Ayrıca İstanbul dışına ücretsiz kargo yaptıkları yazılıydı ilanda.Ama olumsuz yorum yapanlardan birinin yazısını okuyunca(kargo bedeli ödemiş) üstüne basa basa kargo size ait değil mi deiye sordum.Cevap;evet abi.
Hevesle kargoyu bekledim,bir hafta sonra aldım.Bir de ne göreyim.Ürün benim istediğim ek değil,hiç de sevmediğim bir Astra H ön tampon eki.Ayrıca kargo parasını da ben ödedim.
Aradım telefonla,abi sizin dediğiniz ek makyajlı kasa için sizin arabaya olmaz dedi.Ama ben arabamın özelliklerini hem telefonda hem de e postada belirtmiştim dedim.Abi yanlışlık olmuştur dedi.İyi dedik geri gönderdik.
Para iadesi için belki 10 defa aradım.Hepsinde abi şimdi gönderiyorum elemanı dedi durdu.1 hafta 10 gün sonra ancak alabildim paramı.
Satış yapana kadar müşteri ilişkileri çok iyi,iş bittikten sonra sorun çıkarsa öküz öldü ortaklık bozuldu mevzuu.

ben sem tunnıgten memunum mustafa sagolsun cok kahrımı cekmıştır yazılanları görunce cok şaşırdım dogrusu ..

Doğrudur burak. bende uzun mesajımda dedim ya memnun olan çok diye. ama opelim.net uyelerinin başından geçenlerde burda işte. tekrar iş yapanların risk alması gerekir bence. belkide bizimki talihsizlikti.inşAllah kimsenin başına gelmez diyelim.

bu foruma zaten uye görurse cevap vercektır turan magdurları gecmış olsun

bu foruma zaten uye görurse cevap vercektır turan magdurları gecmış olsun

Aboooovvv o zaman. adamlara 4 kerede telefon vedik :) kesin arar bulur. Sayar söver :D

ögle bır ınsan degıl zannetmıyorum benım az kahrımı cekmemıştır 5 senedır alış verış yapıyorum bır kötulugunu görmedım yanlış anlamayın savunmuyorum mustafayı ben uzuldum sızlerın durumuna kardesım ama yarın arar söylıcem foruma gırıp yazsın

Amacımız eminim karalamak değil sadece yapılan işlemleri anlatıyoruz.

Benim olayım Astra H Spoiler
Sipariş verdim sanınırm 1hafta beklemedim 1-2günde aldım.
Boya işlemini kendim yaptırdım. Montajı SEM'e götürdüm.

Sonuç ortada daha ilk takıldığında bu olmaz dedim bunda bir sorun
Fakat ''merak etme sen güzel olcak vsvs'' gereksiz laflar.

1gün sonra bantları çıkardım resimdeki gibiydi.
Tekrar gittim sökütüler.
Aynı spoiler tekrar yapıştırıldı fakat bu sefer sanki bu macun çekince daha iyi olacakmış gibi enaz 20metre bant yapıştırdılar sonuç gene hüsran hiç bir şey değişmedi resimdeki gibidir.

Sem'i tavsiye eden mübarek insan ile görüştüm resimleri paylaştım ben bir daha oraya gitmem güzel iş yapmıyorlar desemde tekrar git söksünler yenisi yapsınlar dedi beni oraya yönlendiren mübarek insan.

Gittim yeniden sipariş verdik 2tip vardı. OPC spoiler birde diğer spoiler vardı. biraz beklemi söylediler. Yeni tip kalıbı bugün olacak yarın olacak 1ay geçti.

Neyse eski OPC spoiler tipi geldi.

Takacak olan arkadaşlara şunu söyledim. Şuan üzerinde spoiler var bunu sökerken eğer araca hasar verecekseniz ben söktüreyim.

''Yok abi biz sökeriz'' OK dedim.

1-2 uğraştan sonra bu öfflemeler sızlanmalar anladımki araca zarar verecekler.

'' Olmuyorsa zorlamayalım''

'' Yok abi takarız''

Fakat sonuç ''Abi sen bunu söktür sonra gel''

Anladımki bu adamalar bu işten anlamıyor.
Uzun bir yazı oldu kusura bakmayın.

Şuan aracımda resimdeki gibi spoiler duruyor. Biraz daha bekleyeceğim, bitirmek gereken farklı projelerim var. En sonunda kırıp atacağım.

Tşk.

ögle bır ınsan degıl zannetmıyorum benım az kahrımı cekmemıştır 5 senedır alış verış yapıyorum bır kötulugunu görmedım yanlış anlamayın savunmuyorum mustafayı ben uzuldum sızlerın durumuna kardesım ama yarın arar söylıcem foruma gırıp yazsın

Anladım hocam. haklısınız. bende ilk tanıdığımdan son gittiğim ana kadar muhabbet bir insan adamın kızası gelmiyor ama işte iş yapmaya gelince sorun çıktı. 1 değil 2 değil 3 değil. dedim ya belki bizim talihsizliğimiz. ama aynı dertten muzdarip arkadaşlarda varmış. bende şaşırdım.

Amacımız eminim karalamak değil sadece yapılan işlemleri anlatıyoruz.

Benim olayım Astra H Spoiler
Sipariş verdim sanınırm 1hafta beklemedim 1-2günde aldım.
Boya işlemini kendim yaptırdım. Montajı SEM'e götürdüm.

Sonuç ortada daha ilk takıldığında bu olmaz dedim bunda bir sorun
Fakat ''merak etme sen güzel olcak vsvs'' gereksiz laflar.

1gün sonra bantları çıkardım resimdeki gibiydi.
Tekrar gittim sökütüler.
Aynı spoiler tekrar yapıştırıldı fakat bu sefer sanki bu macun çekince daha iyi olacakmış gibi enaz 20metre bant yapıştırdılar sonuç gene hüsran hiç bir şey değişmedi resimdeki gibidir.

Sem'i tavsiye eden mübarek insan ile görüştüm resimleri paylaştım ben bir daha oraya gitmem güzel iş yapmıyorlar desemde tekrar git söksünler yenisi yapsınlar dedi beni oraya yönlendiren mübarek insan.

Gittim yeniden sipariş verdik 2tip vardı. OPC spoiler birde diğer spoiler vardı. biraz beklemi söylediler. Yeni tip kalıbı bugün olacak yarın olacak 1ay geçti.

Neyse eski OPC spoiler tipi geldi.

Takacak olan arkadaşlara şunu söyledim. Şuan üzerinde spoiler var bunu sökerken eğer araca hasar verecekseniz ben söktüreyim.

''Yok abi biz sökeriz'' OK dedim.

1-2 uğraştan sonra bu öfflemeler sızlanmalar anladımki araca zarar verecekler.

'' Olmuyorsa zorlamayalım''

'' Yok abi takarız''

Fakat sonuç ''Abi sen bunu söktür sonra gel''

Anladımki bu adamalar bu işten anlamıyor.
Uzun bir yazı oldu kusura bakmayın.

Şuan aracımda resimdeki gibi spoiler duruyor. Biraz daha bekleyeceğim, bitirmek gereken farklı projelerim var. En sonunda kırıp atacağım.

Tşk.

sizede geçmiş olsun hocam. Hakkaten dişi ağrıyan çok adam varmış. Bende yarın sökerim bantları. 1 2 güne resim paylaşırım. inş bendede sorun çıkmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri