ses sistemi için yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokibey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bir takım 16 bir takım da 13 koaksiyal hoparlör al.2 veya 3 yollu olsun farketmez.
bilinen markalardan fiyatı sana uygun olanı al.çok özellikli ürünler değiller.
eskiye göre ses seviyen değişecektir.

bende yazayım o zaman sorumu hazır konu varken :) nigar ın hoparlörleri orjinal ve miyadı dolmuş.onların yerine hoparlör alacağım yarın ama ne alsam_?cdx için 2 tane 13 cm,2 tane 16 cm alacağım önlerde 16 cm lerin üzerinde 2 mid var bunlar 10 cm mi ölçü olarak_?bide habgi marka tavsiye edersiniz_?teyp orjinal sadece hoparlör değiştireceğim.amfi fln bağlamayacağım

yukarda yazilanlarin aynisi gecerlidir senin nigar icin de :D 10 cm kolona gerek yok.onlere 16 cm al arkalar 13 cm dir ama 16 yapabilirsin.

cumartesi günü hallettim ben

önlere 200 wattlık kovaksiyal cadence 16 cm,arkalar 150 watt kovaksiyal kenwood 13 cm (ikisinin üzerinde de kendi tweeter ları var) walla arka için kasnak kullanmadı.direkt akıllı vida ile saca monteledi.önleride kendi kapağının telleri çıkardı ters çevirdi onu kasnak yaptı.bi zararı olur mu_?şimdi 8.5 luk iki hoparlör alacağım.boş yer kalmasın :D

sesten memnunsan sorun yok yapan kisi kolaya kacmis sadece...gule gule dinlemeler....

cumartesi günü hallettim ben

önlere 200 wattlık kovaksiyal cadence 16 cm,arkalar 150 watt kovaksiyal kenwood 13 cm (ikisinin üzerinde de kendi tweeter ları var) walla arka için kasnak kullanmadı.direkt akıllı vida ile saca monteledi.önleride kendi kapağının telleri çıkardı ters çevirdi onu kasnak yaptı.bi zararı olur mu_?şimdi 8.5 luk iki hoparlör alacağım.boş yer kalmasın :D

kerem hayırlı olsun kardeş. ama yapan kişi çok kolaya kaçmış yaw. kolonları sıfırmı aldın. fiyatları nelerdir. sesten memnunmusun.

kerem hayırlı olsun kardeş. ama yapan kişi çok kolaya kaçmış yaw. kolonları sıfırmı aldın. fiyatları nelerdir. sesten memnunmusun.

evet sıfır aldım kardeşim önler 155 arkalar 80 tl ama tanıdıktı 160 verdim :D arkalar ondan oldu :D kasnak yaptırırım ben marangoza :D sesten memnunum.ama bütün hepsi teyp satmaya çalışıolar bende kabul etmedim orjinalliği bozulsun istemiyorum diyorum sen kendini avutuyorsun diyorlar :mad:sanki almak istesem alamıyorum.ön konsol full siyah yeni teyp alınca düğmeler gümüş ekran mavi kırmızı acayip bişey olacak yol pc si eskisi gibi olmayacak falan

turuncu ekranli teypler var. siyah gorunumlu bide teyp tam yerine oturunca siritmiyor.

arkadaş total video converter indirdim.
mp4 ü mpeg 1 e ve mpeg 2 ye çeviriyor ama mpeg4 seçeneği yok.

turuncu ekranli teypler var. siyah gorunumlu bide teyp tam yerine oturunca siritmiyor.

ama o teybi takıncada istasyon bilgileri yol pc sinde çıkmayacak ::(direksiyon aparatı olmadığı için direksiyondaki tuşlarda iptal)

arkadaş total video converter indirdim.
mp4 ü mpeg 1 e ve mpeg 2 ye çeviriyor ama mpeg4 seçeneği yok.

bende olacaktı öle bişeyler eve gidince bakayım yazayım. ama istediğin var mı hatırlamıyorum kardeşim

şimdi baktım free studio manager diye bir program

Son düzenleme:
Geri