ses sistemi için yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokibey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
pionnerin direksiyondaki tuslari aktif etmek icin olan aparatlari var. tam emin degilim marka ve modelde ama bazi teyplerde yol pc sine bilgi aktarabiliyor.

pionnerin direksiyondaki tuslari aktif etmek icin olan aparatlari var. tam emin degilim marka ve modelde ama bazi teyplerde yol pc sine bilgi aktarabiliyor.

ondan %100 emin olsam direkt alırım :D double din bile alırım onada geri vites kamerası bağlarım :D nerden öğrenebiliriz ki_?

double bizim arabalara olmaz on konsolu kesmen lazim. onun yerine icinden ekran cikan indash model alabilirsin. ben bi forumda okumustum bu ekrani aktaran teyplerle ilgili birsey ama bayagi oldu hatirlamiyorum. caraudiotr ye bak derim.

double bizim arabalara olmaz on konsolu kesmen lazim. onun yerine icinden ekran cikan indash model alabilirsin. ben bi forumda okumustum bu ekrani aktaran teyplerle ilgili birsey ama bayagi oldu hatirlamiyorum. caraudiotr ye bak derim.

heee ona indash mi deniyor_?bilmiyordum onlardan bakayım o zaman

tamam :D

Double din daha güzel indash da kırılma riski çok yüksek.

Hımm ama ben double dini daha çok seviyorum, güzel bir alarm kiti şart o zaman.

Hımm ama ben double dini daha çok seviyorum, güzel bir alarm kiti şart o zaman.
double din sevilmez mi ;)
ben de montajladım ama bu hafta kaskoya işletmem gerek.alarm bile kurtarmıyor bazen.en azından zarar uğramayalım.

double tabıkı guzeldır ındashtan ama bızım vectra b kasalara double olmuyor.

Geri