''SFI'' Sahipleri..

Aman beyler bu forumda kililtlenmesin lütfen sfi cı olarak gerçekten dayanamam biraz daha dikkat edelim ama Onur abi herkesin yaşınıda bilemiyoruz tamam YAvuz abi saolsun yaşını belirtmiş ona göre hitap ediyorum ama yeri geliyo cevap yazacam bakıyorum yaşı yazmıyo ama işte yine büyüklük bende kalsın diyerek abi die hitap ediyorum ama o zaman yaş mevzuusununda zorunlu olması gerekiyo yanlışmıyım:) eğer bi hatamız olduysa affola ayrıyeten
BEYLER LÜTFEN SFİ CLUB'INI ENGELLEMEYELİM :good:

sfi ım oLmasada için de bi sfi ruhu yatan 1.4Lerin içinden geçen 1.6Ları terLeten seri ßi makinam var Gsi panjurundan sonra tamponumuda taktım yavaş yavaş gsi Laşıyorum benide aranıza alırmısınız :D son haLiyLe fotoLarı tamponu boyattıktan sonra sizLerLe paylaşım sizde bi not verirsiniz artık :)
Abi aynen sana katılıyorum aynen :D ne kadar kaputun altında sfi kutusu olmasada her ne kadar motor 1.6 da olsa içindeki ruhu sfi :D abi seninkine iyisi 94 model body kit taktınmı araca tamam fazla bişey yok ama benimkinin baya işi var o yüzden hayatına sedan olarak devam edecek:D

Ne konuşmuşum? Bu forumda başka DRAGON varda benim mi haberim yok!!

Şu Type-R konusunu diyorsan,kimin tutumunun ve konuşma şeklinin yanlış olduğunu belirleyecek durumda değilsin kardeşim..İstediğin kadar Opel'ci olduğunu iddaa et,istediğin kadar iyi araç kullan bu forumun kuralları var ve kurallar herkes için aynı..

+ + + Fır@t .......... Yavuz abiye saygılar ;) .......... Osman iyi niyet çizgini kaybetme kardeşim,hakaten dikkatli ol 150 beygir bozabilir adamı!Mazallah üzülürüz sonra ;)

yavuz abi yaşını görmedim özür kusura bakma ama bazı şeyler kanıma dokunur ben drag teklifini başka siteye yaptım ve bu formun ismini kullanmadım benim sadece istediyim opelci olarak dostluk kurmak ama şimdi görüyürumki çok büyük yanlış anlamalar olmuş demekki ben niyetimi belli edemiycem bana dost lazım düşman deyil taksiciyim hergün bir yığın düşmanla oğraşıyorum zaten kendinize iyi bakın siz yine aranızdaki dostluğa devam edin yüz yüze olmayınca olmuyor zaten tostluk falan sitede ne bir buluşma var ne bir güzellik geleli kaç ay oldu daha bir pazar kimsenin buluştuğunu görmedik yanlışsam yanlışsın diyin istenmiyorsam silin üyeliyimi olsun bitsin ...

yavuz abi yaşını görmedim özür kusura bakma ama bazı şeyler kanıma dokunur ben drag teklifini başka siteye yaptım ve bu formun ismini kullanmadım benim sadece istediyim opelci olarak dostluk kurmak ama şimdi görüyürumki çok büyük yanlış anlamalar olmuş demekki ben niyetimi belli edemiycem bana dost lazım düşman deyil taksiciyim hergün bir yığın düşmanla oğraşıyorum zaten kendinize iyi bakın siz yine aranızdaki dostluğa devam edin yüz yüze olmayınca olmuyor zaten tostluk falan sitede ne bir buluşma var ne bir güzellik geleli kaç ay oldu daha bir pazar kimsenin buluştuğunu görmedik yanlışsam yanlışsın diyin istenmiyorsam silin üyeliyimi olsun bitsin ...

Osman, Yavuz'un söylediklerinden alman gereken mesajı almamış, almaman gerekenleri alıp alınganlık yapmışsın maalesef, ben önemli noktayı tekrar vurgulayayım.Site olarak trafikte her türlü yarış, kapışma vs. yapılmasına karşıyız.Eğer drag vs tarzı bir şey düşünüyorsan, bunun için örn. geçen sene körfez pistindeki draglar gibi organizasyonlar oluyor, orada gerçekleştirebilirsin.Bunun dışında trafiğe açık mekanlarda drag vs. yapacaksan bu tamamen senin bileceğin iş, opelim.net'i bağlamaz.Dolayısı ile bu tip illegal yarışları da sitede paylaşmamanı rica edeceğiz.Çok sık olmasa da yarışmak değil de tanışma ve muhabbet amacıyla organizasyonlar düzenliyoruz, bu organizasyonlarımıza her zaman bekleriz...

gt sfi cıları niye çağırmıyosunuz ya biz gavur evladımıyız iki gram fazlamız bile var sizden bide 2 kapı :)

doch sfi gsi şuan 94 modelindeki bu agresif ve ihtişamlı gürüntüsünü bozmadan aynı kasa aynı motor yapsın sıfır üretime geçsin yine en çok satan araba olur vebende hiç düşünmeden kampanyada sıraya girer sıfırını alırım ne varsa eskilerde var hiç eskimeden yorulmadan kullanılar trde e 30 ve gsi dir bu arabalar zaman geçsede unutulmayanlar arasına girecektir

valla düşünüyorumda çok zengin olsaymısım da astra gsi ,vectra gt ,calibra turbo bitane full+full alıp garaja kitleseymişim :)

tabi hepside c20let olursa iyi olur özellikle 94 :)

Osman kardeşim;

Biz düşman değiliz.Buradaki herkesle aramızdaki dostluk opelim.net sayesinde oluştu.Sende bu sıcak dostluğa ortak olmak istiyorsan bu tamamen sana bağlı..Senin görmedim dediğin buluşmaların birkaç tanesine katılırsan hakkımızda daha doğru bilgilere sahip olursun..

Bekleriz kardeşim.

Geri