''SFI'' Sahipleri..

ben defalarca denedim orjinal jantlı filitre egzos 51lik borular kat iptali 106 gti ile

ve benim aracın şanzumanı farklı uzun vitesler olmasına rağmen

106 önde kalkarsa geçemezsin arayı açamaz sende kapatamazsın

kafa kafaya kalkarsan drag misali sardırmadan sağlam kalkarsan 1 2 az bişi 106 önde kalkar 3 koydunmu 106 yalan olur hele 150 den sonra 106 tamamen iptal olur buna emin olun

ahh bide f18 şanzumanım olsa :)

ben defalarca denedim orjinal jantlı filitre egzos 51lik borular kat iptali 106 gti ile

ve benim aracın şanzumanı farklı uzun vitesler olmasına rağmen

106 önde kalkarsa geçemezsin arayı açamaz sende kapatamazsın

kafa kafaya kalkarsan drag misali sardırmadan sağlam kalkarsan 1 2 az bişi 106 önde kalkar 3 koydunmu 106 yalan olur hele 150 den sonra 106 tamamen iptal olur buna emin olun

ahh bide f18 şanzumanım olsa :)

ya bıde f15 şanzıman olursa :rolleyes: hemde cr

gel takas edelim ver senin şansumanını ben san f20 verim 3 vites 180 4 vites 210 5 vites 250 ve üzeri :)

aracıma yeni kapak aldık işlem görmemiş bir kapak. kapağı taktıktan sonra 500 km benzinde yol yaptım, ancak araç eskisi gibi değil. ağır bir devirlenme ile surate yavas çıkıyor. önceki kapak ile gazda veya benzinde farketmiyor cok iyi gidiyordu çabuk devirlenip birden ivmeleniyordu. nedenini bilmiyorum kapaktan olabilirmi kapak için hiç işlem görmemiş üzerinden cok az alalım dediler. komple silindir kapağı ile eksantrikleri ile birlikte değişti. nedenini bilemiyorum. araç eskisi gibi gitmiyor aynı performansı vermiyor. nedenini bilen var mı

kapakla alakası olmaz senin aracın sentesi düzgün değiildir

ön kapağı açtır tekrar sentesini inclet enjektörlerin aynıysa gazkelebeğinde sorun yoksa yani sadece silindir kapağın değişmişse siboplarda kaçırma yoksa büyükbir ihitimal senten 1 diş kayık olabilir..

eray bılır kapak rodakı yapıyordu bır ara o sıkıstırma hersey alısıın:)

Bu başlık Güncel kalmalı.. Yakın zamanda SFI'ları biraraya getirmeyi düşünüyorum ;)

Evet beyler yardımcı olun biraz bakalım.

Geri