''SFI'' Sahipleri..

94 model sfı larda bulunan doch motor 95 ve sonrası sfı lara göre daha fazla yakıt ve daha fazla cevreyı kırleten teknelojıye sahıptırler...95 senesınden sonra cevreyı daha az kırleten ve daha az yakıt sarf eden ecotec(ekonomıc teknolojı)motorlara dönulmustur az da olsa bır baska sebebı doch motor astra larda bır cok kazalar yasanmıstır kucukte olsa buda bır etken olmustur ama asıl sebebı daha az yakıt ve daha dusuk cevre kırlılıgıdır degerlı kardesım...

96 ya kadar var sfi motor... ecotecle sfi arasında pek yakıt farkı yok diye biliyorum...

itinayla gsi toplanır :)

merhaba bende sfı cıyım

bence efsana efsanedır herzaman degısmez ben yaklasık 5 senedır bınıyorum vazgecemedım benım olmaz sa olmazımdan bırı oldu yanı artık oda aıleden ve sımdıkı astraların hıcbırının teknolojısını begen mıyorum en saglam kasalarından ve tutulan modellerınden bırıdır ama sfı dan bahsedıy
orum eco teklten degıl

merhaba ben yenı uyenızım ne zaman nerde toplanmayı dusunuyosunuz katılmak ısterım

merhaba ben yenı uyenızım ne zaman nerde toplanmayı dusunuyosunuz katılmak ısterım

maşallah 1 yıl once uye olmuşsun birde yeniyim diyorsun :)
devamlı onlıne olursan neden olmasın sende denk gelebılırsın birde gece gezmeleri var ondanda istermisin;)

Geri