''SFI'' Sahipleri..

resmi vardı bende ama flash bellekte oda işyerinde kaldı yarın bulursam eklerim ama acil lazım dersen telefon numarası yolluyorum pm den
Bi acelesi yok... hafta sonuna kadar dokunamayacam malesef...

Bi de hazır bu köşeyi keşfetmişken bi kaç sorum daha olacak GSi lerle ilgili :) bu c20xe motorların bi kaç farklı silindir kapakları var herhalde... ks400 - ks700 - coscast -cosworth falan diye bu kapakların farkları nelerdir , hangi modellerde hangi kapak vardır avantajları dezavantajları nelerdir... ilginize şimdiden teşekkürler...

Bi acelesi yok... hafta sonuna kadar dokunamayacam malesef...

Bi de hazır bu köşeyi keşfetmişken bi kaç sorum daha olacak GSi lerle ilgili :) bu c20xe motorların bi kaç farklı silindir kapakları var herhalde... ks400 - ks700 - coscast -cosworth falan diye bu kapakların farkları nelerdir , hangi modellerde hangi kapak vardır avantajları dezavantajları nelerdir... ilginize şimdiden teşekkürler...

Bende merak ediyorum bu kapak olayını :)

ks400 standart makınada cıktı benım bılgım kadar
cos cast daha farklı bır sey ayrı bır dunya ebayda fıyatları bayagı bır ucuk durumda guzel degerler alabılıyoursun :)
ks 700 turbolu araclarda daha saglıklı verım verıyor

yanı benım bıldıgım bu

ks400 standart makınada cıktı benım bılgım kadar
cos cast daha farklı bır sey ayrı bır dunya ebayda fıyatları bayagı bır ucuk durumda guzel degerler alabılıyoursun :)
ks 700 turbolu araclarda daha saglıklı verım verıyor

yanı benım bıldıgım bu

yani coscast özel bi kapak derken , fabrikasyon bi kapak deilmi... yoksa opelin özel bi serisi falan mı var bu kapağı takan... çünkü benimkinin üzerindede coscast kapak var ve ben onu deiştircem mecburiyetten...

Geri