sisler nerden yanıyor

Ynt: sisler nerden yanıyor

sinyal mi arabanın tamponun altında sinyalin ne işi var hocam bütün arabalartın sis farı nerdeyse benim arabanında aynı yerde tamponun sağ ve sol en alt köşelerinde sizin dediğiniz bel ki 2011-2012 modellerde öyledir. ama ben aracı aldığım zaman 2013 editionlarda sis farı var dediler. Hatta gariptir ki arabanın arka sis farlarıda var ama farın içinde ampul var mı onu bilmiyorum :D yarın sanayiye gittiğimde bi baktırıyım elektrikçiye sonucu paylaşırım.

sizi kandırmışlar hiçbir editionda ön sis farı yok . bize inanmazsanız sinyalleri yakın ve aracın önüne geçin bakın sinyaller nerden yanıyor :) bayii laf oyunu yapmış sanırım size arabanızda sis farı var ama arkada var onu kastetmiş :) ön tamponda sis far yok

vay şerefsizler  battle_Teroriste

bende niye yanmazki diyorum ben yinede bi ustaya göstereyim en iyisiimi yoksa da taktıracaz artık

Donanım listesinde sis farı yok maalesef önde ancak arkada var yakarsanız sol taraftaki geri vites lambasına karşılık geren yer yanar:) Var diyen elemanı bul sis farı al bir tane ve ona al diye :D

arka sis farı hangisi oluyor ne işe yarıyor onu çözemedim ben de :)

senyine arka sisi çözememişin ben ne önü ne arka yı çözebildim kahka536

sallierim link' Alıntı:
arka sis farı hangisi oluyor ne işe yarıyor onu çözemedim ben de :)

Arka sis farı geri vitese ampulünün diğer taraftaki simetriği oluyor Deniz.  :)
Sisli havalarda arkadan gelen araçların seni fark etmesini, sisin içinde aracın kaybolmamasını sağlıyor.
Ayrıca çok güçlü bir kırmızı ışık verdiğinden gereksiz yakan arkadaşlar gördüğümde hakkında hiç hoş şeyler söylemiyorum.  :)

Ön sis ve arka sisi gereksiz yakanları bende trafikte çok güzel karşılıyorum hele arkamdaysa geçmesine izin verip arkasından uzun yakıp gidiyorum :D farın ayarını yukarı kaldırıyorum kaçıyor en sonunda :D:D

MeRt link' Alıntı:
Arka sis farı geri vitese ampulünün diğer taraftaki simetriği oluyor Deniz.  :)
Sisli havalarda arkadan gelen araçların seni fark etmesini, sisin içinde aracın kaybolmamasını sağlıyor.
Ayrıca çok güçlü bir kırmızı ışık verdiğinden gereksiz yakan arkadaşlar gördüğümde hakkında hiç hoş şeyler söylemiyorum.  :)
saol abi valla hiç ihtiyaç duymadım :)

albertxx link' Alıntı:
farın ayarını yukarı kaldırıyorum kaçıyor en sonunda :D:D
farın ayarı aşağı indiriliyor biliyorum ama yukarıya kaldırıldığını ilk defa duyuyorum. sanırım sizin aracınıza özel bir durum ?

Geri