site hakkın da bigi

manisali45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,
Belirtiğim sitenden bir kaç malzeme almak istiyorum ama daha önce alış verişim olmadı aranızda bu siteden alış veriş yapan oldumu güvenilirmidir.
şimdiden teşekkürler..

http://opelburada.com/asp/maincustomer.asp

birde parçalar ucuz ama yan sanayi galiba

Ben çok alışveriş yaptım orjinal ve 1.kalite yan sanayi mevcuttur.Güvenebilirsiniz..

fiyatlar çok iyiymiş. sis farı mi taktırsam bende

Bilgi için teşekkürler az önce alışverişi tamamlandım hadi hayırlısı

site biraz acemi işi yapılmış sitede basit imla yanlışları var menülerde bütün menü başlıklarının baş harfini büyük yazmış admin olması gerekende o zaten ama sanırsam dalgınlıkla havale bildirimi formundaki bildiri ve formu kelimelerinin baş harflerini küçük yazmış. :)

bunu dememin sebebi şu bu kadar acemice yapılmış basit imla hatalarına bile özen gösterilmemiş bir siteden kredi kartı bilgilerinizi vermeniz bence pek doğru olmaz hani karşı tarafda çok dürüst olur ama sistemde güvenlik açığı olabilir biri bilgileri ele geçirebilir neticede dediğim gibi site acemi işi..

ben internetten alışveriş için limiti alacağım parça fiyatı kadar olan sanal kart yaratıyorum...zararın neresinden dönülürse kardır :)

Bende internet alış verişlerinde sanal kart kullanıyorum bun sitedede o şekil yaptım ama parçayı gönderip göndermeme konusunda emin değilim

Son düzenleme:
Geri