siz olsanız hangisini alırdınız? cupra'mı astra'mı bmw ci'mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan captain81
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
E46 ci varken heleki 3.25, ne bileyim diğerlerine bakmam bile. Ama elbet o fiyat aralığında daha düşük kmli bir bmw bulunur.

bmw cıkarsa astra gtc de bmw karızma dehset :D bmw kapacan cumartesı aksamı ess gitcen 360 derece spin attırıcan arabaya ondan sonra bün polislerle beraber bagdat caddesinden dolasıcan hayale bak be :D

bu aralar zaten kafamızı karıştırıyor.bmw 3 serisi ci'lar.arka farlar makyajlı olcak...

3,25ci tabiki
sorarak bile ayıp etmişsin

istersen yollara çık bi ara 3.25 in sesi duy sonra gelip anketi kapatırsın:)

bi sür iki yan çek gelip yüzümüze bakmassın :)

m paket var smg şanzıman ,para varsa düşünnme aracın tarzı yeter adı yeter konforu sürüşüde cabası

cupra performanslı olabilir ama ancak dikkatli bi göz onu 1.6 cupradan ayırır hiç bindinmi bilmiyorum ama çok boguyo adamı aracın içi, sürüş pozisyonun iyi değil

opelinde açılır tavanlı modellerine hiç sıcak bakmıyorum yakıştıramıyorum
bertone hariç

az önce buldum şuna bi bkaın ya maşallah offf
http://www.sahibinden.com/2001_manu..._46_3_30_ci_WQQaXQQ10481136WQQpXQQdisplayitem

Son düzenleme:
3,25ci tabiki
sorarak bile ayıp etmişsin

istersen yollara çık bi ara 3.25 in sesi duy sonra gelip anketi kapatırsın:)

bi sür iki yan çek gelip yüzümüze bakmassın :)

m paket var smg şanzıman ,para varsa düşünnme aracın tarzı yeter adı yeter konforu sürüşüde cabası

cupra performanslı olabilir ama ancak dikkatli bi göz onu 1.6 cupradan ayırır hiç bindinmi bilmiyorum ama çok boguyo adamı aracın içi, sürüş pozisyonun iyi değil

opelinde açılır tavanlı modellerine hiç sıcak bakmıyorum yakıştıramıyorum
bertone hariç

az önce buldum şuna bi bkaın ya maşallah offf
http://www.sahibinden.com/2001_manu..._46_3_30_ci_WQQaXQQ10481136WQQpXQQdisplayitem

kesınlıkle leon derken basımı dondurdun bugra ne bu ya

ben olsam astra gtc veya bmwyi alırdım

bencede bmw.bu paraları vereceğin arabalar kesinlikle arkadan itişli olmalı.ben o kadar parayı yatırıcam ve el freninin devamında yanlamıcam kesinlikle olmaz.lanet olsun şu önden çekişe.bence spor aracın ruhu önden çekişe aykırı.

Son düzenleme:
tartişmasız bmw. komık olmayın astraya 50 bın verılır mı

Geri