Sizce Dünyanın En iyi otomobil markası Nedir ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Type-r
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hız,Konfor,Motor,Görünüş vb. özelliklerle hangisi?

• Mercedes

Oy: 65 57.5%
  • Bmw

Oy: 21 18.6%
  • Audi

Oy: 14 12.4%
  • Vw

Oy: 2 1.8%
  • Opel

Oy: 9 8.0%
  • Toyota

Oy: 2 1.8%

• Kullanılan toplam oy
    113
Alman demişken....Porsche. ;)
Her zaman Ferrari'ye tercih ederim.

Aklım mercedes diyor ama bmw çizgilerindende vazgeçemiyorum o yüzden Bmw'ye oy verdim..

Burak abi ve Yiğit hayırdır 2 gündür gözlerimi yaşartıyorsunuz :D Birinizin ağzında devamlı bi Honda birinde devamlı Alman, Yiğit sen Honda'dan vazgeçme sonra ben kimle tartışıcam burda Burak abi sende Almandan vazgeçme sonra bana kim destek çıkıcak :D

Aklım mercedes diyor ama bmw çizgilerindende vazgeçemiyorum o yüzden Bmw'ye oy verdim..

Burak abi ve Yiğit hayırdır 2 gündür gözlerimi yaşartıyorsunuz :D Birinizin ağzında devamlı bi Honda birinde devamlı Alman, Yiğit sen Honda'dan vazgeçme sonra ben kimle tartışıcam burda Burak abi sende Almandan vazgeçme sonra bana kim destek çıkıcak :D
Yok yok abi ben biliyorum. Yiğit artık bariz Alaman demeye başladı :)

Bence Honda'dan sonraki arabası Alman..

Ben Honda'dan vazgeçmem tabi ama sadece Motorundan Vede Spor modellerinden. Ama elbet seneye Alman'a terfi edecem inşallah. :D

Şaka bir yana, hayırlısı olsun. Allah istediğin arabayı nasip etsin. Bizimki işin şakası. Ama şaka maka Opel'e devam, Müller'e selam :)

Valla abi daha 2 ay önceye kadar satıyorduk arabayı. Babam 1.3 motor diye Astra Sedan'ı istemedi Bende Müstahak sana benzine devam etmek dedim kestirip attım. :D Bu sene okulu bitiriyorum kısmetse yaza bana ait bir araç gelecek Allah nasip ederse :)

Hayırlısı olsun ve sağlık olsun diyelim. Bu arada konuyu çok dağıttık, okuyan arkadaşlardan çok özür dilerim.

Geri