Sizce Dünyanın En iyi otomobil markası Nedir ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Type-r
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hız,Konfor,Motor,Görünüş vb. özelliklerle hangisi?

• Mercedes

Oy: 65 57.5%
  • Bmw

Oy: 21 18.6%
  • Audi

Oy: 14 12.4%
  • Vw

Oy: 2 1.8%
  • Opel

Oy: 9 8.0%
  • Toyota

Oy: 2 1.8%

• Kullanılan toplam oy
    113
Mercedes - Benz demek, medeniyet demektir :) BMW ise hava, yanlama cart curt :D Şaka yapıyorum arkadaşlar lütfen alınan olmasın.

Bana göre şaka değil. :D Mercedes'de hem performans hem konfor hem tasarım hepsi var abi ama bence Bmw daha çok sportif yönüyle öne çıkıyor. :)

Dünya'da bir Mercedes var bir de onun arkasından gelen otomobiller var; ancak ben ulaşabildiğim, alıp kullanabildiğim arabalara güzel derim. Yani güzel benimse güzeldir hesabı. Oyumu Opel'e verdim. Volkswagen'de olabilir ama gönlümüzde Opel sevgisi var birkere. Daha doğrusu Opel, kendisini Vectra B denen arabasıyla sevdirdi bana.. Vectra B olmasa belki de şimdi Yiğit gibi Honda'cı olurdum kimbilir :):)

Uzattım galiba en iyisi tabiki Mercedes bunun sorusu bile yanlış :rolleyes:

akıl mercedes diyor ama gönül ve eldeki imkanlar -bir de opel sevgisi unutmadan-

ben alındım ama şimdi.. :( banane benim fikrim asla değişmez fenerbahçem 1 B M W 'm 2 dir benim için sonsuza dek...
BMW%20Logo%2001.jpg

arkadaslar her iki arabayi da kullanmis biri olarak nacizane fikirlerim.. tartisilmaz mercedes güzel bir araba ama BMW nin güzelligi tartisilmaz yasanir..mercedes 320 si vardi kanka min benim 523 ü kullandiginda akli basindan gidiyordu..keske merso diyen arkadaslar esit degerde her iki aracida test etme sanslari olsaydi ama yine de saygi duyuyorum zevkler ve renkler misali..;)

yıldızın asaleti ;) :D

neler oluyor abi linki atsana :D gerçi merak edicek bişey yok sonuç her türlü belli... :D B M W .. :D

Senin jantların için Opel diyebilirdim :) çok güzeller allah kaza göstermesin..
Allah sizlere daha güzellerini nasip etsin kardesim saolasın. (:

Bana göre şaka değil. :D Mercedes'de hem performans hem konfor hem tasarım hepsi var abi ama bence Bmw daha çok sportif yönüyle öne çıkıyor. :)
Babamın araba merakı sayesinde mercedes c200,c220 ve bmw nin bircok modelini kullanmıs biri olarak (320d,528,x5 4.4i) mercedesin bmw ye oranla cok hantal olduğunu söyleyebilirim ama mercedesin konfor ve güvenlik mükemmel. sollama yaparken solladığım araç hızlanıp sol arkama çarpmış ve hissetmedim bile adam selektör korna öyle durdurduda öyle anladık:D:D tecrübeyle sabittir:D
arkadaslar her iki arabayi da kullanmis biri olarak nacizane fikirlerim.. tartisilmaz mercedes güzel bir araba ama BMW nin güzelligi tartisilmaz yasanir..mercedes 320 si vardi kanka min benim 523 ü kullandiginda akli basindan gidiyordu..keske merso diyen arkadaslar esit degerde her iki aracida test etme sanslari olsaydi ama yine de saygi duyuyorum zevkler ve renkler misali..;)
+1 kesinlikle katılıyorum test etmek şart;)

BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW :d:d:d

Son düzenleme:
Geri