sizce hangi plaka daha şık?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan san
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

çerçeveli plaka mı...sade plaka mı

• Kullanılan toplam oy
    184
bunun bide ispanyolu var:)

plakayı doğrudan tampona bencede en iyisi her girdigim yerde plakalıkların degiştirlmesinden acaip rahatsız oldum :mad:

Gecen gün araba serviste bakımını filan yapıyorlar bi baktım cocuk geldi plakayı cekiştiriyor!

dedim napıyosun oglum sen abi plakalıkla takıcam tekrar:)

dedim psikoparmısın salak herif sen ben onu silikonla yapıştırmışım beyefendi söküp plakalık takacakmış:)...
töbee töbee
kızdım cocuga bıraktı plakamı:D

Gecen gün araba serviste bakımını filan yapıyorlar bi baktım cocuk geldi plakayı cekiştiriyor!

dedim psikoparmısın salak herif sen ben onu silikonla yapıştırmışım beyefendi söküp plakalık takacakmış:)...
töbee töbee

:) baktıki yok kıyak yapıyım demiştir:D

töbee töbee

Çocuğa ne kızıyorsun baktıki çocuk plakalığın yok oda takim demiştir.İyilik yapmaya çalışıyo kendi çapında :D

plakayı doğrudan tampona takmak bence hoş bi görüntü veriyor.

Sadelik güzelliktir.

walla bende karar veremedim. gittim küflenmeyen metalik çerçeveli plakalık aldım. iki gün sonra yağmur-kar falan yağdı, plakalık küflendi :D o plakalıkları söküp aldığım adamın ...(arabasının tamponuna) takacam :)

Sonrada plakalık falan kullanmayıp plakayı direk silikonla tutturacağım.

Geri