sizce hangi plaka daha şık?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan san
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

çerçeveli plaka mı...sade plaka mı

• Kullanılan toplam oy
    184
bence'de cercevesiz plaka ..!

örnğ:

img1120oj0.jpg

çerçevesiz plaka en güzeli. Hatta ben orjinalde siyah olankısmı kestim. çift taraflı bant ile yapıştırdım. sorun yok, ses yok:)

ya bende çift taraflı bantal yapıştırcamda plakanın durumu iyi değil eskiden vidalamıslar delik değik kenarları

orjinal ynei plaka nerden çıkartırılır maliyet olrakta nedir bilen varmı

bide şöle bi öneri duymustum şöföler odasından boş damgalı plaka al fransız stili rakamları yazdır :)

emniyete msj attım yeni plaka nasıl alcaz bi güzellik ypaın yoksa gider app yaptırrım dedim :)

emniyetten gelen cvp (yeni plaka çıkartmak için)

-dilekçe Aracın Tescil ve Trafik Belgeleri Araç Sahibi veya Kanuni Temsilcisinin müracaatı

para vermicekmiyiz bedavamı acaba :)

kanuni temsilci kim acaba avukat mı

yeni plaka alıp kenarlarını tinerleyip yapıştırmayı düşünüyorum

ama bide emniyet ucuk bi para isterse ehliyet alan arkadaslar bilir belge 30 bide harclar 200 küsür den asagı dısarı çıkış yok :)

Ben çerçevesini kestirip yapıştırdım, sanırım adı app oluyor o türün. Araba da beyaz güzel durdu bence. Abimi arabasına da aynı şekilde yaptırdık, onun araba gri onun arabasında benim arabadaki kadar şık durmadı ama yine de plakalıkla kullanmaktan iyidir. Yakın bir polis abimin söylediğine göre yasakmış çerçeveyi kestirmek veya sildirmek. Haberiniz olsun, ben kestirdikten sonra öğrendim. Haa kestirmeden önce öğrenmiş olsak yaptırır mıydık? Ben: Evet! Abim: Hayır! :D

2005 Opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

Sade daha iyi duruyo yaa

Geri