Sizce Hangisi :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Cihanqir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi ARaba

• 94-95-96 BMW 320i-318

Oy: 30 73.2%
  • 94-95-96-97 Astra SFi "Dohc" Gsi

Oy: 11 26.8%

• Kullanılan toplam oy
    41
performans olarak 320 mi dohc sfi ya rakip olamaz yol tutuşu olabilir ses olarak bmw olabilir ama o ses bir işe yaramıyor 3,25 3.28 e kadar dohc sfi alıyor ben gürültüden çok performansa önem veriyorum bmw sadece bağırıyor ama dohc sfi gidiyor bmw nin görüntüsü güzel olabilir ancak benim için amaç yanlamak değil yola çıktığımda aracımın performansıdır bu da bmw de yok 6 silindir olması kötü fazla yakıyor içi rahat ancak herkesin düşüncesi farklı benim aracım kısa da uzun yolda da gitmeli o zaman da bmw nin hiçbir şansı kalmıyor

6 silindir olması mı kötü... o 6 sıralı silindir yıllardır koltugunu kaptırmadı motor ödüllerinde...

kim ne derse desin yapıldıktan sonra dohc sfi aynı hp gücündeki araçlara çok rahat meydan okuyan bir araçtır çok uzun süredir neredeyse ilk çıktığında almıştım kullanıyorum bmw nin de birçok modelini kullandım performans olarak ne 320 ne 318 ne de 325 328 yeterli değil cok denedik ama böyle yanlamaya benzemiyor

Perf. Gsi geri kalan herşey için
E36

Güzel Yorumlarınız için tesekkürler Bugünde Daha değişik bişey duydum BMW nin 95 tipi kasaları hiç yol tutumuyor diyorlar acaba doğrumudur adam yazmış 120 ile viraja giriom 2 lastiği ayağa kalkıyor varmıdır öle bişey :D banada komik geldi ama bileniniz varsa yorumunu bekliyorum :D:D

Babuş o sevgili arkadaşımıza şunu söylemek isterdim. Eskiden BMW servisi olan değerli bi abim war. O anlatırdı. 150-160 la rahat rahat virajlara girer bi yandan da kola içermiş.

Gelelim sorunun cewabına torpil yok . Tarafsızım . Hatta hiç opel sevmiyorum diyelim. Görüntü Gsi,Performans Gsi. Bu araba kanıma işlemiş benim =)

spor arabaya biniyorsan arkadan çekişli olacak;dudaktan kalbe giden bir yol varsa,orda bile yanlayacak.

Geri