Sizce Hangisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan celo975
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce Hnagisi

• 2011 Fiat Bravo 1.6 Multijet 120HP

Oy: 9 18.4%
  • 2011 Volkswagen Jetta 1.4 TSİ 122 HP

Oy: 12 24.5%
  • 2011 Mazda 3 İmpresivve 1.6 105 HP

Oy: 4 8.2%
  • 2011 Chevrolet Cruze 1.6 LS 124 HP

Oy: 9 18.4%
  • 2011 Ford Focus Titanium 1.6TDCİ 109HP

Oy: 15 30.6%

• Kullanılan toplam oy
    49
Cruzee Hem yuzu daha yeni

dizeller ön planda olurr bu listede fiat ve ford dizelleri var o nedenden dolayı focus tercihim olurr focusun 2. eli daha iyi ve tutulan bir araç ama fiat ın 300 nm lik 1.6 dizelide yabana atılmaz ayrıca agresif bir duruşu var ama yinede focus titanıum

ben araç alırken almayı değil satarken en az değer kaybederek elimden hemen çıkartabiliceğim arabaya bakarım..

Yani araba almadan önce satmayı düşünüceksinki günü geldimi zor duruma düşmeyesin..

sonra onfor lüks donanım v.b gelir... zaten prim yapan ikinci eli olan araba yedek parçası ucuz servisi bol araçdır..

Ben bravo derdim avrupa forumlarında 1.6 multijet motoru millet yere göğe sığdıramıyor..

ikinci jetta derdim neticede vw ( şu var jetta lar hayla eski kasa getirtiliyor yenikasalar henüz gelmedi )

Üçüncü focus derdim para eder satışı bir nebze iyidir kullandığı 1.6 tdci motorda iyibir motordur kendini ispat etmiş..

ama binici olarak parasal ticari kaygıları köşeye atıp hangisini seçerdin desen

Birinci şıkkım mazda 3 olurdu çünkü heleki imperrisive en fullu idi galiba arabada mazdaya has bir sürü teknoloji var sırf teknolojisiyle yer bitirir diğerlerini mekanik fren motordaki svt sistemi bu sistem aracın verimli ve devamlı devirli stabil sürmeni sağlıyor..
ebd,tcs,dsc,maidas sistemi gibi bir çok sistem var ve donanımıda full+full..

bence mazda çünkü hem iyi kaçar hemde tasarım harikası

Geri