Sizce Hızlanması Nasıl

ara sıra basmak lazım emre araba sagırlasıyor matzellı cakalım haftaya tam olsun :)

Vectra 2.0'ların şanzımanı şehiriçi için çok kötü.2de 130 yapmaAK demek seriliği çok kötü yönde etkiliyor. Kısa oranlı birşey olsa çok daha seri olabilecek bir araba.

vites aralıklarını biraz daha iyi kullanabilirsen 1.6 arabaya göre iyi bence.

Arkadaşlar kullanmaya kullanırımda kıyamıyoki insan, yoksa ağlatırım motoru birde bir elimde fotoğraf makinesi bir elim vites bi yandan direksiyon bu kadar oldu :) Motor sesine ne diyosunuz normal mi ?

iyi iyi :(

Son düzenleme:
Arkadaşlar kullanmaya kullanırımda kıyamıyoki insan, yoksa ağlatırım motoru birde bir elimde fotoğraf makinesi bir elim vites bi yandan direksiyon bu kadar oldu :) Motor sesine ne diyosunuz normal mi ?

araba iyi görünüyor ama
bana göre gereğinden fazla risk almışsın
bir hız ölçümü için bu kadar riski almaya değer mi
bilemiyorum

astralar 1.6 olmasına rağmen vectra kadar hızlıdır diyodum ama değilmiş.vectra ile vites 2 de 130 u görüyorum astra ile de en fazla 100 görmesi lazım bence hızlanması iyi değil

2. viteste 130 u gören aracın hızlanması daha iyi mi oluyor bu nasıl bir bağıntıdır? geçendede aracı yıkatırken şahin vardı bir tane sahibi benim araba çok iyi 3 te 140 ı görüyor dedi 4 e 5 e atmıyor heralde:)

2. viteste 130 u gören aracın hızlanması daha iyi mi oluyor bu nasıl bir bağıntıdır? geçendede aracı yıkatırken şahin vardı bir tane sahibi benim araba çok iyi 3 te 140 ı görüyor dedi 4 e 5 e atmıyor heralde:)

yuh yani, birde şahinmi yapıyormuş o hızı....gülmek istesem araç sahibine saygısızlık etmiş olurmuyum acaba..

yuh yani, birde şahinmi yapıyormuş o hızı....gülmek istesem araç sahibine saygısızlık etmiş olurmuyum acaba..

eski kasa 87 88 model sahınse gormesıı normall zaten en son 140ı gorur 180 ıbre vardır ama arac 4 vıtes oldugu ıcın 3 te 140 gayet normal :rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir:

Geri