sizce olur mu (bass anfi uyumu)

ilhaann' Alıntı:
boschman gayet ii:good:
kardeşim iyi de model olarak tavsiye edebileceğin bi anfi modeli var mı? (bildiğin bassa uyumlu olarak)

model olarak bi fikrim yok ama rms çıkış gücü bakımından 500 watt olursa 2 tane jbl bile bağlayabilirsin.

tatlı yumusak bir ses mi istiyorsun.. yoksa sert tok keyifli ama ucuza mal olacak bi set mi?

speeddevil' Alıntı:
tatlı yumusak bir ses mi istiyorsun.. yoksa sert tok keyifli ama ucuza mal olacak bi set mi?

güzel bir soru :) bence tok ama hem ucuz hemde kaliteli ister kankim :) önceden istemiyo olsa bile artık ben öyle dediğim için öyle :)

speeddevil' Alıntı:
sert tok keyifli ama ucuza mal olacak bi set istiyorum. bass olarakda jbl'i alıcam

arkadaşım ben baglattım audison 5 kanallı anfi ve focal bass

orjinal teybini hiç bozma arkasından bi anfi çıkışı elde etmek için cevirici taktır arkaya sadece teyp ten giden iki anfi koblosu çektiler tetikleme teyp e baglanıyo bilgin olsun valla ses çok güzel orjinal teyp i kullandıgın için %20 ses kaybı oluyo ama hecbek arabada onu kapatıyo sesten durulmuyo valla ama bu işi bilen bir yere yaptır ben cevirici dahil 100 ytl verdim
güzel oldu aracın ön kolonlarınıda kullanıyorum seste problem yok mit takımı takmadım biraz tiz eksik ama onuda alıcam

paranı biriktir adam akıllı bir şeyler al derim öyle çin malı JBL ile amfi ile uğraşma paran boşa gider umduğunu bulamazsın üzülürsün tavsiyem

bkaraman' Alıntı:
paranı biriktir adam akıllı bir şeyler al derim öyle çin malı JBL ile amfi ile uğraşma paran boşa gider umduğunu bulamazsın üzülürsün tavsiyem

çinde üretmeyen kaç tane firma kaldı ki:confused: önemli olan mühendislik kısmı işin;) istedikten sonra kaliteli mallarda yapıyor çinliler ama alım gücü çok düşük olduğundan kötü mallar türkiye ye geliyor ve ucuz ucuz satıyorlar;) fakat bu marka jbl olunca işler değişir;) jbl i de beğenmedin ya helal olsun sana ne diyim:D

bkaraman' Alıntı:

ben de katılıyorum. bence az daha bekle punch P2 falan al 38cm lik. sonra hoplaa:D

Geri