sizce olur mu (bass anfi uyumu)

punch P2 fiyatları nekadar ve nerden alabiliriz bende jbl 20cm 250w rms orjin kabinli bass war ve sony 250w rms anfi tek cıkışlı sadce bass anfisi satıcam panch p2 alıcan 2 edet

çinde üretmeyen kaç tane firma kaldı ki:confused: önemli olan mühendislik kısmı işin;) istedikten sonra kaliteli mallarda yapıyor çinliler ama alım gücü çok düşük olduğundan kötü mallar türkiye ye geliyor ve ucuz ucuz satıyorlar;) fakat bu marka jbl olunca işler değişir;) jbl i de beğenmedin ya helal olsun sana ne diyim:D
Sevgili kardeşim yaklaşık 15 seneden beri High power ses sistemleri ile uğraşıyorum kabin imalatı,power amplifier dizaynı,pasif crossover dizaynı,hoparlör tamiratına kadar:) JBL'içok iyi tanırım uzun yıllar bir çok hoparlörünü kullandım şuanda decade ve GTX-10 serisi iki adet hoparlörde evde yatıyor.diyeçeğim şuki 100 dolarlık çin jbl leri eski gtx serisi ile karşılaştırdım (rezonans frekans,frekans responsu) arada dağlar var herşeyi bir kenara bırak bu hoparlörlerin karton kutularını gördünmü bisküvi kutuları onlardan daha kalın Deneyimlerime ve tecrubelerime dayanarak söylüyorum bu 100 dolarlık jbl hoparlörlerin sonuçları hüsran;)

bkaraman' Alıntı:
Sevgili kardeşim yaklaşık 15 seneden beri High power ses sistemleri ile uğraşıyorum kabin imalatı,power amplifier dizaynı,pasif crossover dizaynı,hoparlör tamiratına kadar:) JBL'içok iyi tanırım uzun yıllar bir çok hoparlörünü kullandım şuanda decade ve GTX-10 serisi iki adet hoparlörde evde yatıyor.diyeçeğim şuki 100 dolarlık çin jbl leri eski gtx serisi ile karşılaştırdım (rezonans frekans,frekans responsu) arada dağlar var herşeyi bir kenara bırak bu hoparlörlerin karton kutularını gördünmü bisküvi kutuları onlardan daha kalın Deneyimlerime ve tecrubelerime dayanarak söylüyorum bu 100 dolarlık jbl hoparlörlerin sonuçları hüsran;)

kardeş sen böyle diyosunda benim anlamadığım konu şu bu kadar memnun olan üye varken, sen şimdi bu ürünü kötülüyosun. ya bu kadar üye memnun oldumadığı halde memnun görünüyo yada sen bu işi onlardan daha iyi biliyosun. kullananlar memnunki burada ifade etmişler. inanıyorum ki bende memnun olacağım. ama söylediklerini de değerlendireceğim...

burak_1987' Alıntı:
kardeş sen böyle diyosunda benim anlamadığım konu şu bu kadar memnun olan üye varken, sen şimdi bu ürünü kötülüyosun. ya bu kadar üye memnun oldumadığı halde memnun görünüyo yada sen bu işi onlardan daha iyi biliyosun. kullananlar memnunki burada ifade etmişler. inanıyorum ki bende memnun olacağım. ama söylediklerini de değerlendireceğim...

jbl iyidir sen şaşma boşver kardeşim ama anfi için kaliteli bir marka al derim ben yoksa asıl o zaman hüsrana uğrayabilirsin :)

burak_1987' Alıntı:
evet ben jbl'in 100 dolarlık bu ürünlerini beğenmiyorum bu da yılların getirdiği birikimin sonucu bunlar beni tatmin etmiyor sen arabanda gürültü istiyorsan al kullan ama sadakat(fidelitiy)bekleme parası kadar hoparlör diğer taraftan JBL e eşdeğer(marka belirtmiyorum) üreticilerin component hoparlörlerini 100 dolara alamıyorsun 12''jbl 100dolar:(

bkaraman' Alıntı:
evet ben jbl'in 100 dolarlık bu ürünlerini beğenmiyorum bu da yılların getirdiği birikimin sonucu bunlar beni tatmin etmiyor sen arabanda gürültü istiyorsan al kullan ama sadakat(fidelitiy)bekleme parası kadar hoparlör diğer taraftan JBL e eşdeğer(marka belirtmiyorum) üreticilerin component hoparlörlerini 100 dolara alamıyorsun 12''jbl 100dolar:(

biz burda fiyat/performans olarak en iyi ürünü arıyoruz ve bu fiyata bundan daha iyisine de bulacağımızı düşünmüyoruz. ilk başta ayzıldığı gibi bütçe 400 ytl ile sınırlı. yani bass+anfi+kutu olacak , bide elektrikçiye para verdik mi tam sınıra denk geliyo ve bu fiyata da daha iyisini bulabileceğimizi sanmıyoruz. onun için burda jbl en iyi seçim bence. ama şunu da söylemek gerekir, bizim istediğimiz genel olarak kaliteli bir ses elde etmek. çünkü; arabanın stok sistemi yetersiz kalıyor. belli bir seviyeden sonra bozuyor ve bass dan hiç bir tat alınmıyor. amaç kaliteli ses yani bizde biliyoruz daha iyi ürünler olduğunu. burda jbl sadece en iyi f/p ürünü olduğundan seçildi yani. izmir de 125 ytl ye anca 38 cm. lik bir bm yada millenium bass alınabiliyo ve bunların yanında jbl kral :D zaten avatar dan da belli değil mi:D o markayı tek geçerim, benim gönlümün kralı o:D 100$ demişsin ama bu 100 dolar bile değil ondan alabiliriz yani :)

burak_1987' Alıntı:
linkteki anfiden memnun mu? nefes alamıyoz derken bassı iyi mi vuruyo.
ben tek bass bağlıcam şimdilik

tek bass bağlayacaksan yeter artar emin ol bende yeni girdim bu işe ama bir bas bağlamak için ben kaliteli anfilere dünyanın parasını vermem ses kolonun iyi olsun aracın kablolaması iyi ise ki aracın yeni güç artırıcı ünitelerin profosyonal sistemler dışında çok etkisi yok .

ama dediğim gibi sadece bir bass bağlaycaksan yada rms si kurtaran 2 bass.

rms olayı önemli burda ona bak bass kolonuna uygunsa yeter kabin kullan kabini kendin yapabilirsin istersen kabin sekilleri hakkında pdf yollarım sana bu arada firmalarda hangi kolona kaç litre kabin lazım yazıyo nette .

jbl component para vermeyin pişman olursunuz ben aldım teybe bağladım teybin rms si nedir ki componente zarar vercek dime şu anda soldaki patladı geri iadede yok bu sadece bende olmadı jbl alan bir kaç arkadaşta daha oldu bide anfiye bağlaycaktım demek anfiye bağlasan ilk gün güm ::Dneyse ...

burak kardes bass jbl fiyattı ii sana kutula beraber 150 ytl bulunur 50 ytl koblo seti 250 ytl boshmman 1600w işcilik 50 desen oplamsana 500 ytl ye patlar:)

Geri