Star'da otokolik başliyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok güzel bi programdı resmen GSi show oldu denilebilir:)Yalçın ve Metin abi sizi canı yürekten destekliyorum :pon::pon::pon:
Yanlız bişey dikkatimi çekti typer da pilotaj hatasımı vardı yoksa cidden CLİO RS fazlamı geldi :o :D
İnş. böle programların faydası olurda eskisi gibi araçlarımızı kapalı alanlarda deneriz;)

ha bu arada arabası hazır olmamasına rağmen bizi kırmayıp bu organizasyona katılan ümit arkadaşımada çok teşekkürler 34 NZE 47 işallah bu haftadan sonra nze 47 yide yürütüceez hayırlısı olsun ümit im güle güle kazasız belasız kullanın yürümesinide bana bırakın :)
Yalçın abi hafta sonunu iple çekicem :) nze 47yi görmeyeli baya bi tarz değiştirmiş :o:o:o Burdan Ümit abiyide tebrik ediyorum ;) programı GSi bombardumanına tutacaz inş.:):D:D:D

hehe astra gsi o yenı astrayı neyaptı oyle :D:D:D ben astra h kalkamadı falan sandım ya:D forever astra f:D

Yanlız bişey dikkatimi çekti typer da pilotaj hatasımı vardı yoksa cidden CLİO RS fazlamı geldi :o :D
İnş. böle programların faydası olurda eskisi gibi araçlarımızı kapalı alanlarda deneriz;)

Yok yarıştan sonra 3 4 defa daha denediler geçemedi gene clio ii yapılıydı
vede çok iyibiliyorsu arabasını eleman

Yok yarıştan sonra 3 4 defa daha denediler geçemedi gene clio ii yapılıydı
vede çok iyibiliyorsu arabasını eleman
Teşekkürler Metin abi RS de tabiki boş araba değil ama nede olsa typer insan bişeyler bekliyo ister istemez:) ama harbiden programda iyi ayıkladıydı :D :D :D

Geri