Star'da otokolik başliyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
biraz önce izledim programı astrayla gurur duydum.başarılar dilerim

Ya ilk bölümü linkten indirip izledim, Astra GSI Yalçın bey'i çok tebrik ederim, gurur duydum şahsen, başarılarınızın devamını dilerim ve devam edeceğine eminim....İkinci bölümü kaçırdım malesef, yine upload edebilen olursa çok sevinirim...Hatta programın komplesini bulabileceğimiz bir link veren olursa çok makbule geçer, malum pazar günleri sabah 11 de kalkmak zor oluyor, hemde ramazanda :D

yalçın abi tebrikler efsane gsi ın başarılarını görmek gururlandırıyor (c20let) :) farkı başarılarınızın devamını heycanla bekliyoruz link içinde teşekkürler metin geçen hafta sonunu yakalamıştım

drag bölümü - oto tanıtım bölümü güzel de o tamir kısmını beğenmedim.Çok yapmacık olmuş..Madem bayan Passatı getirdi kadına liste verip al gel demek iyi olmamış..Kendileri yapsalardı tantımla beraber bence daha iyi olurdu.. ama astra bambaşka..

Ya ilk bölümü linkten indirip izledim, Astra GSI Yalçın bey'i çok tebrik ederim, gurur duydum şahsen, başarılarınızın devamını dilerim ve devam edeceğine eminim....İkinci bölümü kaçırdım malesef, yine upload edebilen olursa çok sevinirim...Hatta programın komplesini bulabileceğimiz bir link veren olursa çok makbule geçer, malum pazar günleri sabah 11 de kalkmak zor oluyor, hemde ramazanda :D

Dostum bu linkten drag bölümünü indirebilirsin keyifli seyirler ;)

http://www.dosya.tc/otokolik.mpg.html

abi astraya yazık olmuş 15 boy fark açmışsın yazık yaa!! :D Haa bide zaten elemanda nasıl bir cesaretse oraya kalkışa gidiyor hemde o arabayla arkası ağzına kadar dolu stepne bile duruyordur onda! heheheh :D :D yalçın abicim 1den 2 ye çeken ellerine sağlık güzel olmuş.

ama aklıma takılan bişey oldu clio bir boy açtıktan sonra nasıl oluyorda astra öne zıplıyor hemde 1.5-2 boy orası biraz muallak abi? açıklarsan sevinirim!..

uasuqheasuheuae muhahahaahah abi ikincisinide izledim sanırım o birinci olandı yaaa subarucu nasıl ezik ezik duruyor arkada! ellerine sağlık metin süper :D çok eğlendim ya :kop:

şu chipler gelsin ondan sonra bak neler olacak to be continued...

Geri