stop farı tamiri yapan yer ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan manisa45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
arkadaşlar az önce garajda güzelce arka farı yanaşırken çatlattım. sıfır alasım yok tamir için izmir manisa yol gösterecek arkadaş arıyorum.

Volkan bir resim filan eklese idin en azından hasar ne durumda görürdük.

Stopu söküp çatlağa japonu düzgünce sürün gitsin. Önceki aracım Tigrada böyle yapmıştım. Su felan almıyor bilginize.

abi 3 sene oldu sıkıldım bu işten ya. alacağım brodway ister sürtsün ister kırılsın. çok canım sıkıldı ya. bu resim.

İnce üzerine film çektir şeffa dağılmaması için yeter ;) mala gelsin cana gelmesin salla gitsin.

teşekürler. manayla öğrenci fartemizligi.net yapıyor. fiyat verecek oraya göndereceğim ya da cıkma alıcaz bi tane tayvan malı

teşekürler. manayla öğrenci fartemizligi.net yapıyor. fiyat verecek oraya göndereceğim ya da cıkma alıcaz bi tane tayvan malı

Hiç gerek yok ya... o kadar sürtmeden bir şey olmaz. Canını sıkma benim farda anı şekilde ne su giriyor nede dökülüyor dedim gibi için rahat etsin dersen şeffaf bir kaplama yaptırırsın mis gibi olur.

Easy. sağ olsun bi gece yokuşta geri park ederken direğe patladım.Stopun kırmızı yerlerinde bişey yok ama beyaz alan baya dağıldı bende en azından çıkma bulana kadar folyo kapladım sonrada hoşuma gitti sökmedim :)

1070083_10201651340590284_1189962381_n.jpg

Arkadaşlar sanayide arkadaş yapıştırıverdi sağolsun. Böyle idare edeceğim. Çıkma bulana kadar. Film çektireyim diyorum. Hoşuma gitti bu fikir :)

Geri