Teknik destek arıza kodu

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Katılmamak elde değil üstad [emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Seri üretim yapılan her araçta olabilecek şeyler. Marka model fark etmez. Herkeste sorun olacak diye birşey yok. Mesela Allah a şükür bugüne kadar tık demedi 110 bin km yaptım. Rutin bakımları yapıldı sadece. Hepsi bu.

• Beğen
Tepkiler: volkan1

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Seri üretim yapılan her araçta olabilecek şeyler. Marka model fark etmez. Herkeste sorun olacak diye birşey yok. Mesela Allah a şükür bugüne kadar tık demedi 110 bin km yaptım. Rutin bakımları yapıldı sadece. Hepsi bu.
Nazar degdirecen

ferhat4646

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ferhat4646

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladigim kadariyla baypasin arizali. bizim cihazlarda baypass selenoid valfe bagli hortumlarinda skinti yoksa yayi dagilmis olabilir. Ekte isaretledigim parca forumda p0299 diye aratirsaniz ankarada turbo servisi paylastim oradan teknik destek alabilirsiniz
Bu parçanın adı nedir piyasadan bulabilirmiyiz acaba

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
P0299 diye aratirsaniz bizim araclarda bulunan honeywell garrett firmasinin yetkili servis telefonu mevcut arayin ariza kodunu soyleyinonlar size fiyat bilgisi verecektir. Parca aliexpresste bile mevcut 1.4 t by pass valf diye aratacaksiniz
+905551826773 Ankara turbocu
Opel forum sayfasindan zafer bey derseniz yardimci olacaktir whatsapptan yazin sorununuzu

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ferhat4646

ferhat4646

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
P0299 diye aratirsaniz bizim araclarda bulunan honeywell garrett firmasinin yetkili servis telefonu mevcut arayin ariza kodunu soyleyinonlar size fiyat bilgisi verecektir. Parca aliexpresste bile mevcut 1.4 t by pass valf diye aratacaksiniz
+905551826773 Ankara turbocu
Opel forum sayfasindan zafer bey derseniz yardimci olacaktir whatsapptan yazin sorununuzu
Zafer hocam Ankara tubocudan parçayı tedarik ettik yetkili servis 1550₺ gibi asparagas bir rakam vermişti sorunu 100₺ ye orijinal çıkma ile gidermiş olduk ayrıca sizede selamları var teşekkürler ederim oneriniz için.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Cikmayi banada onerdiler 5 yil binecem araca oyuzden sifir taktiktirdim. probleminizin cozuldugune sevindim sizinkinde skinti olmaz manifold degil parcaniz😁

• Beğen
Tepkiler: ferhat4646