temiz 2001 opel vectra b

faça arabadan uzak dur derim.bass mass var her yerinden ayrı ses gelir söyliym.

kardeşim arabanın hasar kaydı yok 2003 sonrası önceki 2 seneye güvenebilir misin bilmiyorum ama bu kadar uzak yol gitme derim daha yakın illerden bak çok külfetli olur bu araba sana yol masrafları falan

tşk kardeş.bencede çok uzak şimdi gitcen oralara arabada bişey çıkmasa bile ısınmasan içine sinmese araba alınmaz bence.göze alamam o kadar yolu.bakalım artık hayırlısı beklemedeyim

1.8 CD güzel araç ama Türkiye için uygun değil. Parça sıkıntısı çekersiniz. Zamanında bende vardı çok sıkıntı yaşamıştım. Performans ve yakıt tüketimi çok güzeldi ama yine de tavsiye etmem 1.8 almanızı..2.0 almak daha mantıklı...

saol adaş(serkan).peki 2.0 da motor(yağ eksiltme falan),yakıt ve vergide sıkıntı yaşarsın diyorlar.nasıl olcak valla bende kararsız kaldım.iyisimi ethem beyim cdx inimi alsam:).bu arada ethem beyin cdx kaç km de bileniniz varmı?

Alacağınız araç hor kullanılmamış, bakımlı, LPG takılalı çok olmamış, km çok ölçü değil ama km si düşük ve aracın genel kondisyonu ile paralel ise yağ eksiltme problemi yaşayacağınızı sanmam. 1.6 ları da alternatif olabilir ama benim gördüğüm 1.6 lar 2.0 lardan daha çok yakıt tüketimine sahip ve performansı kötü araçlardı onun için 1.6 Vectra B lere karşı önyargılıyım. Genelleme yapamam tabii ki

saol adaş(serkan).peki 2.0 da motor(yağ eksiltme falan),yakıt ve vergide sıkıntı yaşarsın diyorlar.nasıl olcak valla bende kararsız kaldım.iyisimi ethem beyim cdx inimi alsam:).bu arada ethem beyin cdx kaç km de bileniniz varmı?
yağ eksiltme olayını uydurmuşlar.. motoru bitik araba yağ yakar.. vergisi belli zaten araştırırsınız yakıtta 1.6 dan farklı değil

teşekkürler saol söledikleriniz dikkate alınacaktır.ama 2.0 la 1.6 nın aynı yaktığından eminmisiniz..

benim araç 79 bin km de :) hatasız ve full bakımlı .özellikleride saymakla bitmez. ben şu ana kadar yağ yaktığınıda görmedim. bakımlı araç sıkıntı çıkartmaz...yakıtıda 1.6 ile aynı hatta daha az yakıyor diyebilirim.

uzun yolda 100 tl gaz ile 480 ile 500 km arası yapıyor. şehir içinde ise 100 tl gaz ile 380 400 km arası yapıyor. bu değerler kullanım şekline göre değişebilir. ben yakıtından çok memnunum. tabi bu durum aracın bakımına görede değişir bakımsız ise daha çok yakar. iş yerinde arkadaşımda cd model vectra var. lpg km de 35 kuruş yakıyor.

Geri