temiz 2001 opel vectra b

benim araç 79 bin km de :) hatasız ve full bakımlı .özellikleride saymakla bitmez. ben şu ana kadar yağ yaktığınıda görmedim. bakımlı araç sıkıntı çıkartmaz...yakıtıda 1.6 ile aynı hatta daha az yakıyor diyebilirim.

uzun yolda 100 tl gaz ile 480 ile 500 km arası yapıyor. şehir içinde ise 100 tl gaz ile 380 400 km arası yapıyor. bu değerler kullanım şekline göre değişebilir. ben yakıtından çok memnunum. tabi bu durum aracın bakımına görede değişir bakımsız ise daha çok yakar. iş yerinde arkadaşımda cd model vectra var. lpg km de 35 kuruş yakıyor.
79 binde çok iyiymiş.araba çalışmamış gibi.yakıt konusunda haklısınız bakarsan çok yakmaz.sizin gibi arabaya bakmak lazım tabii..

79 binde çok iyiymiş.araba çalışmamış gibi.yakıt konusunda haklısınız bakarsan çok yakmaz.sizin gibi arabaya bakmak lazım tabii..

evet km bayağı az. ben alırkende km az ve hatasız diye 2 bin fazla vermiştm :)

yok rengi bana uymaz tşk.gümüş gri veya beyaz olmalı vectra b bence

araba on kismi disinda cok guzel duruyo ama boyle tip arabalarin uzerine cok durulmasi lazim dikkatlice inceleyin ayrica alicak olursanizda su on kismi bi gozden gecirin :D

araba on kismi disinda cok guzel duruyo ama boyle tip arabalarin uzerine cok durulmasi lazim dikkatlice inceleyin ayrica alicak olursanizda su on kismi bi gozden gecirin :D
evet fena görünmüyor ama rengi bana pek uymuyo.beyaz yada gümüş gri favorilerimdir.vectra b yede o renkler yakışır bence

evet fena görünmüyor ama rengi bana pek uymuyo.beyaz yada gümüş gri favorilerimdir.vectra b yede o renkler yakışır bence

zevk meselesi aga bence guzel dedigim gibi su on kisim cok garip ya jantlar filan cok guzel

bence verilir eğer arabadan eminseniz 1-2 bin lira fazla verilir.siz satmaya niyetlimisiniz ethem bey?

evet isteyen olursa ve hakkını verene satabilirim.
fiyatıda 25 bin tl dir. 24 bin veren çok oldu.

unutmadan şunuda yazayım. 25 bin çok vs diyecek arkadaşlar kendini yorup buraya muhalefet mesajı yazmasınlar :) aracın özellikleri temizliği bakımı vs bilen biliyor ve fiyatıda bu.cdx olarak türkiyede tek :)

Son düzenleme:
Geri