The King...(Opel Astra GTC 1.6T 180hp) by Sercan Bal...

Ynt: The King...(Opel Astra GTC 1.6T 180hp) by Sercan Bal...

Hayırlı olsun aracınız. gercekten birbirinize cok yakışıyorsunuz. güle güle kullanın. kazasız ve belasız

Teşekkürler arkadaşlar  thnxx

aracın hayırlı olsun ama beyaz ve o JAntlar aracın gercek gorunumu kaybettırmıs bu aracın o kdr guzel cızgılerı varkı ama ne yazık kı beyaz renkte ve o jantla gorunmuyor yanı kesınlıkle astra j satılıpda boylesı alınmaz kırmızı renk ve 19 yıldız jant panoromık on cam tavan ıle bırlıkte alsaydınız ıste ozman sıze yolda bakmayan kalmazdı.

Ben bu araca beyaz rengin çok yakıştığını düşünüyorum, ayrıca koyu renkli aracın bakımıda zahmetli olduğunu düşündüğümden tercih etmiyorum, araçta da başta 19 luk jantlar olmak üzere istediğim birçok donanıma sahibim, hangi aracın alınıp hangisinin alınmayacağı da kişiden kişiye göre değişir. Son olarakta ben aracı etraftaki insanlara gösteriş yapmak için değil kendim beğendim için aldım. İyi dileklerin içinse teşekkürler.

Sercan tekrar hayırlı olsun kaç gündür aslında ayrı başlık açmanı bekliyordum gözümden kaçmış  :-[

Dizel Astra nın vites geçişleri daha yumuşak oluyor benim de dikkatimi çekti ama benzinlinin vites geçişleri de 10-12.000km ye doğru iyice yumuşuyor, şimdiki gibi kemikli kalmaz.

Merak ettiğim sarsıntı ve yol sesi konusunda acaba önceki Astra na göre ciddi kayıplar var mı? Eğer yoksa çok zayıf bir ihtimal de olsa ben de sene sonuna doğru düşünebilirim oğlan henüz büyümeden!

Tolga KARACA link' Alıntı:
Sercan tekrar hayırlı olsun kaç gündür aslında ayrı başlık açmanı bekliyordum gözümden kaçmış  :-[

Dizel Astra nın vites geçişleri daha yumuşak oluyor benim de dikkatimi çekti ama benzinlinin vites geçişleri de 10-12.000km ye doğru iyice yumuşuyor, şimdiki gibi kemikli kalmaz.

Merak ettiğim sarsıntı ve yol sesi konusunda acaba önceki Astra na göre ciddi kayıplar var mı? Eğer yoksa çok zayıf bir ihtimal de olsa ben de sene sonuna doğru düşünebilirim oğlan henüz büyümeden!

Yeni bir süpriz açıklama :)

çellocu link' Alıntı:
Yeni bir süpriz açıklama :)

Araba almalarımın çoğu "hadi bi gidip bakalım şu modele" tadında olmuştur, gene olabilir  8)

Tolga KARACA link' Alıntı:

Tolga Bey dediğiniz nedendn dolayımı yoksa başka farklı bir ndeni varmı bilmiyorum, fakat aracın vites geçişleri gerçekten sert ! Neredeyse 'tak tak' diye ses duyuyorsunuz :) Dizelde pamuk gibi geçiyordu fakat bundan vites geçişlerini inanılmaz hissediyorsunuz, fakat ben bunu aracın henüz yeni olmasına bağlıyorum, hem gün geçtikçe yumuşayacaktır hemde ben bu olaya alışıcam.Sarsıntı konusunda araç biraz daha oturaklı, çokçok farketmesede ufak tümsek, çukur vs yerlerde daha az hissettiriyor. Yol sesinde ben bir fark göremedim, yada çok dikkat etmedim diyelim :) Beni şuana kadar en çok etkileyen aracın ilk kalkışları, gaza hafif dokunmamla araç fırlıyor, keza bunu rampalarda bile yaşıyorum :) Mümkün olduğu kadar düşük devilerde kullanmaya çaışıyorum. Araç 8 bin devir, ben vites geçişlerini 3 bin civarında yapmaya çalışıyorum, buda uana kadar tüketime yansımış gibi görünüyor, bugün itibariyle araç 12.3 lt/100 km yakıyor, buda bu motora, araç henüz yeni olmasına rağmen, gayet iyi bana göre. Birde şunu söliyim, araç bana inanılmaz bir güven veriyor, dizeli kullanırken dik rampalarda kaloriferi 1 in üstüne çıkarmazken, şimdi kalorifer 4 te çalışırken rampa çıkabiliyorum. Eğer aklında bu araç varsa kesinlike tafsiye ederim. :) Başka sorun olursada seve seve cevaplarım.

Vites gecisleri benimde sert tak diye geciyor hala ozellikle 2. Vitese

astraowner link' Alıntı:
Vites gecisleri benimde sert tak diye geciyor hala ozellikle 2. Vitese
Benzinlilerdemi böyle acaba, bunun nedeni ne olabilir. 5 ilerilerde yumuşak, 6 larda mı sert oluyo acaba  023hm

Geri