tigra keyfi

kazasız belasız sürüşler... ne kadara aldın acaba. benimde hep istediğim bi arabadır ancak uzun süre bi arabaya binmediğim için elinde kalır deyip caydırdılar hep. zira şuan kafamda şimdiki aracımı satıp tigra alma fikri doğdu.

kazasız belasız sürüşler... ne kadara aldın acaba. benimde hep istediğim bi arabadır ancak uzun süre bi arabaya binmediğim için elinde kalır deyip caydırdılar hep. zira şuan kafamda şimdiki aracımı satıp tigra alma fikri doğdu.

kendi tecrübemi aktarayım...
piyasada satılan tigraların fiyatları 8000 tl ye kadar iniyor ama çoğu gençlerin elinde çok hor kullanılmış ... kazalı...orası burası ile oynanmış modifiyeli ..özetle haşat olmuş durumda... 200,000 km yi aşmış veyahut rektefiyeli ...bide yaş var tabi en genci 12 yaşında...
iyi durumda olanlarına da iyi paralar isteniyor tabi 15000 tl ye kadar var...
o açıdan bence tigra almak biraz mecera olur iyi araştırmak lazım...
ikinci el olayına gelince;
şu an arada görüp satılık mi diye soran olsada hevesle alıp masraf ettiğim aracımı satmak gibi bi niyetim olmadığı için ikinci eli azmış elimde kalırmış gibi kaygılarım yok...
işimi gördüğü sürece binmeye devam edecem..sonrasına bakarız artıkın sonuçta biz bu işin ticaretini yapmıyoruz...

Son düzenleme:
kendi tecrübemi aktarayım...
piyasada satılan tigraların fiyatları 8000 tl ye kadar iniyor ama çoğu gençlerin elinde çok hor kullanılmış ... kazalı...orası burası ile oynanmış modifiyeli ..özetle haşat olmuş durumda... 200,000 km yi aşmış veyahut rektefiyeli ...bide yaş var tabi en genci 12 yaşında...
iyi durumda olanlarına da iyi paralar isteniyor tabi 15000 tl ye kadar var...
o açıdan bence tigra almak biraz mecera olur iyi araştırmak lazım...
ikinci el olayına gelince;
şu an arada görüp satılık mi diye soran olsada hevesle alıp masraf ettiğim aracımı satmak gibi bi niyetim olmadığı için ikinci eli azmış elimde kalırmış gibi kaygılarım yok...
işimi gördüğü sürece binmeye devam edecem..sonrasına bakarız artıkın sonuçta biz bu işin ticaretini yapmıyoruz...
bilgi için teşekkürler... kırmızı temiz bi tane bulmayı çok isterdim.

ayrıca mk1 tigraların süspansiyon sistemi lotustan alınmıştır

bilgi için teşekkürler... kırmızı temiz bi tane bulmayı çok isterdim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...degiseni-boyasi-kesinlikle-yok-43990993/detay

bence bu renk te güzel
bide türkiyede görmediğim bi renk var o da çok hoş...

http://cgi.ebay.co.uk/2000-X-Vauxha...6286234?pt=Automobiles_UK&hash=item5ade47871a

gibi ...

yanlız arabaların durumlarını ve fiyatlarını karşılaştırınca insanın ağlayası geliyor resmen....:mad:

Son düzenleme:
hayırlı olsun. kasası çok güzel bir arabadır.

Hayırlı olsun kazasız temiz bulduysan başını ağrıtmaz güzel arabadır gerçekten.

Geri