Tofaş, Bursa’da Opel’e 250 bin hafif ticari araç üretecek

:D:D konuyu ilk kez görüyorum sizmi çektiniz iyi mekanda iyi zamanlama tebrik ederim combodada aynı şeyleri bekliyoz:good:
bu fiat in üretim fabrikası nerde bursada fotsu varsa ekleyebilirmisiniz

Son düzenleme:
yeni dobloyu çok gördüm ama izin vermediler :) ama combo ise en kötü çarpışma testi yaparım :)

Mustafa Yeni doblo ilk çıkttığında bende resim çekmiştim.Ama berkerinki kadar detaylı değildi
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=47226
bu arada yeni Clio 4 ü merak ediyorum..Bir rivayete göre renonun arka bahçesinde geziyormuş..bakalım ilk kim yakalayacak..Ama şurası kesin ki yeni comboyu ilk biz göreceğiz..

araçın karoserisi filan aynı olacak yani aynı platformda üretilecek , belki iç dizaynda işcilik kalitesinde biraz farklılık olur doblo ile combo arasında , fiziki özelliklerde ise ön panjur filan farklıdır krom şerit üzerine yerleştirilmiş opel logosu , farlar fümeleştirilmiş gibi vs...

araçın karoserisi filan aynı olacak yani aynı platformda üretilecek , belki iç dizaynda işcilik kalitesinde biraz farklılık olur doblo ile combo arasında , fiziki özelliklerde ise ön panjur filan farklıdır krom şerit üzerine yerleştirilmiş opel logosu , farlar fümeleştirilmiş gibi vs...

bende öyle düşünüyorum opel kaporta motor ve yürüyende mümkün mertebe doblo ile ortak parça kullanmayı tercih edicekdir.. zaten öyle olura ortak platforumun bir anlamı olur.. fiorino nunda çıkış noktası oydu zaten.. citroen nemo cular misal fironio parçası kullanıyorlar nedeni ise nemo nun silicek motoru sallıyorum 200tl ise citroen de .. fiat da aynı motor 50 tl..

ben corsa d nin ön yüzünü alırlar diye düşünüyodum.Corsa b combo b corsa c combo c ve corsa d combo d olur gibi geliyodu.

Geri