Tofaş, Bursa’da Opel’e 250 bin hafif ticari araç üretecek

combo üretilmiycek sanırsam opel armalı doblolar görücez piyasada yada dobloya çok benzeyen opeller diyelim aynı şey :D bakınız aşağıda yazmış combonun yerini alıcak diyor yeni combo demiyor neyse vatana millete hayırlı olsun :) bu yukardada yazdığım gibi fiorino nemo beeper hikayesine benzicek galiba.

"Fiat Grubu tarafından üretilecek model 2011 yılının son çeyreğinde Opel Combo hafif ticari aracın yerini alacak. Fiat Doblo modelleriyle aynı platformda üretilecek yeni araçlar, Doblo’nun üretidildiği Bursa, Türkiye’deki Tofaş fabrikasında üretilecek"

Kendi yazımı alıntı yapıp haklı çıkmakdan nefret ediyorum :D :D :D

opelfiatcombo.jpg

5243578225_12dbb71141_b.jpg

son derece iğrenç bir görüntüye sahip doblo üstünde opel de yazsa farketmez eski doblo ve combo bin kat daha iyi bence

Bir konu hakkında gelişme mi var, açarmısın biraz

evet 2012 de fiat combo pardon opel doblo şeyy pardon ya :D

yeni opel combo doblonun biraz ön yüzü değişmiş şekliyle piyasaya çıkıcakmış.. amaç farklı bir araç üretmek değil tam aksine üretim maliyetlerini düşürmekmiş zaten opel sıfırdan bir ticari yapmak istese niye fiatla anlaşsın elinde yeterli teknoloji insan gücü bilgi deneyim tecrübe var..

opelin bu araçla almanya piyasasında ticari araçlarda kuvvetli bir yer ediniceği söyleniyor. benim tahminim ise fiat ticari satışda kuvvetsiz olduğu ülkelerde opel öne çıkıcak buda büyük ihtimal almanya ingiltere belki iskandinav ülkeleri olucak yani alman markalarının ağır olduğu kuvvetli olduğu ülkeler opel o ülkelerde ticari alanda iyi bir satış rakamı yakalarsa bu başarı dolaylı yoldanda fiatıda etkiler... tabi 2012 ye kadar ne değişir ne değişmez orası başka.. araba sektörü malum bir günde değişir her şey anlaşmalar sözleşmeler..

evet 2012 de fiat combo pardon opel doblo şeyy pardon ya :D

yeni opel combo doblonun biraz ön yüzü değişmiş şekliyle piyasaya çıkıcakmış.. amaç farklı bir araç üretmek değil tam aksine üretim maliyetlerini düşürmekmiş zaten opel sıfırdan bir ticari yapmak istese niye fiatla anlaşsın elinde yeterli teknoloji insan gücü bilgi deneyim tecrübe var..

opelin bu araçla almanya piyasasında ticari araçlarda kuvvetli bir yer ediniceği söyleniyor. benim tahminim ise fiat ticari satışda kuvvetsiz olduğu ülkelerde opel öne çıkıcak buda büyük ihtimal almanya ingiltere belki iskandinav ülkeleri olucak yani alman markalarının ağır olduğu kuvvetli olduğu ülkeler opel o ülkelerde ticari alanda iyi bir satış rakamı yakalarsa bu başarı dolaylı yoldanda fiatıda etkiler... tabi 2012 ye kadar ne değişir ne değişmez orası başka.. araba sektörü malum bir günde değişir her şey anlaşmalar sözleşmeler..

Resimler proxye takılmış pardon, şimdi görebildim resimleri ...

Geri