toyota corollamı?ford focusmu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan KLAS34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

toyota corollamı?ford focusmu?

• Kullanılan toplam oy
    67
  • Anket kapatılmış .
ford otomatik viteste geri kaldıgı için toyota

şartlar farklı olsaydı titanium x paketli ford la toyotayı karşılaştıramzdık her türlü ford alırdı
şimdi tabiki donanımda önemli ama daha önemli kalite,konfor,görünüş,sorunsuzluk vs. yönünden yani önemli olan bunlar .sonuçta örnek veriyorum,bir far sensörü olsa ne olur olmasa ne olur?değilmi?

Focus'a kesinlikle hayır derim. Toyota'nın bu yeni tam otomatikleri hem çok iyi gidiyor çok seri ve az yakıyor diğer 1.6 lara göre. Ama ben gidip bayide incelediğimde hiç güven hissedemedim Corolla'da. Bir kere kapılar falan çok ince. Kapılar biraz ağır ve kalın olacak. Bilmiyorum belkide Alman arabalarına alıştığım için böyle seviyorum. Birde çok para istiyorlar Toyota gibi bir arabaya değmez bence. Ben olsam o paraya 1.4 TSI Jetta DSG veya Passat alırım.

Focus'a kesinlikle hayır derim. Toyota'nın bu yeni tam otomatikleri hem çok iyi gidiyor çok seri ve az yakıyor diğer 1.6 lara göre. Ama ben gidip bayide incelediğimde hiç güven hissedemedim Corolla'da. Bir kere kapılar falan çok ince. Kapılar biraz ağır ve kalın olacak. Bilmiyorum belkide Alman arabalarına alıştığım için böyle seviyorum. Birde çok para istiyorlar Toyota gibi bir arabaya değmez bence. Ben olsam o paraya 1.4 TSI Jetta DSG veya Passat alırım.
aslında gönül ister jetta 1.4 tsi dsg :D
ama fiyat olarak arasında uçurum var:D
birde dsg olayı düşündürücü açıkcası

Fiyatta uçurum yok. Jetta daha ucuz.

Jetta 1.6 102 hp Tiptr. DSG Exclusive 43.700,00
Corolla 1.6 Elegant A/T 44,900

kalite,konfor ,sorunsuzluk,güç,sağlamlık = Toyota
Focus'a donanım değil,altın semer vursalar corollayı tercih ederim.

Fiyatta uçurum yok. Jetta daha ucuz.

Jetta 1.6 102 hp Tiptr. DSG Exclusive 43.700,00
Corolla 1.6 Elegant A/T 44,900
evet 1.6 jetta öyle ama 1.6 102 ps tavsiye etmem .çünkü ben golf 6 sattım 1.6 102 ps kasa küçük olduğu halde anca yetiyor diyebilirm.yani perfonmans vasat,ayrıca 8 v motor yakıtıda cabası.
ama tsi olsaydı o fiyata düşünmezdim bile.

Corolla tabi ki! Her açıdan üstün gelir bence, tasarım, konfor, performans...

Geri