toyota corollamı?ford focusmu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan KLAS34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

toyota corollamı?ford focusmu?

• Kullanılan toplam oy
    67
  • Anket kapatılmış .
Ben Tartışmasız Ford Focus Derdim Çünkü Birtane Toyatanın Hiç Bi Arabasını Sevmiyorum Lüx Arabaları Hariç Jeep'leri Bile 5 para Etmez Toyatanın Spor VEya Lüx Bi Arabasını Al 150 250 Binlik Alınmaz Çünkü O Paraya Kat Kat Üstün Mercedes,BMW,Opel vs............ gibi Arabalar Var.........

.....

Ben Tartışmasız Ford Focus Derdim Çünkü Birtane Toyatanın Hiç Bi Arabasını Sevmiyorum Lüx Arabaları Hariç Jeep'leri Bile 5 para Etmez Toyatanın Spor VEya Lüx Bi Arabasını Al 150 250 Binlik Alınmaz Çünkü O Paraya Kat Kat Üstün Mercedes,MW,Opel vs............ gibi Arabalar Var.........

jeep sözüne katılmıyorum, Land Cruiser modeli efsanedir.Piyasadaki bir çok jeep diye dolaşan araçların üstünden atlar.

Ankette toyota corolla dedim, 124 PS olması ve iç mekan olarak ford focustan daha iyi olması ,ama, dış görünüş olarak corolla pek hoşuma gitmiyor.

jeep sözüne katılmıyorum, Land Cruiser modeli efsanedir.Piyasadaki bir çok jeep diye dolaşan araçların üstünden atlar.

Ankette toyota corolla dedim, 124 PS olması ve iç mekan olarak ford focustan daha iyi olması ,ama, dış görünüş olarak corolla pek hoşuma gitmiyor.

Valla Abi Bana Göre Pors Cayenne Audi Q7 vs vs..... Daha Hoş Görünüş Konfor ........... özellikleriyle ama Kişiye Göre Değişir Abicim Sende Kendine Göre Haklısın Saygı Duyuyorum ;)

Ben Tartışmasız Ford Focus Derdim Çünkü Birtane Toyatanın Hiç Bi Arabasını Sevmiyorum Lüx Arabaları Hariç Jeep'leri Bile 5 para Etmez Toyatanın Spor VEya Lüx Bi Arabasını Al 150 250 Binlik Alınmaz Çünkü O Paraya Kat Kat Üstün Mercedes,MW,Opel vs............ gibi Arabalar Var.........

toyota lanf crusier dünyanın etrafını dolanan tek jeep dir kutuplardan çöle kadar dünyanın etrafında bir tur atmışdır en ufak bir arıza vermeden..
land cruiser gene dubai de çölleri geçen ve tercih edilen tek araçdır..

kısaca toyota kötü araç kötü marka değildir amerika toyotanın harika araçları vardır ama bunalr hiç bir zaman türkyieye yollamazlar.. türkyiede biz hep toyotayı corrolla cressida corona gibi piyasa işi modelleriyle tanıdık..

arkadaş almış ama bende şöyle diyim hb olsa tercih focus derdim focusun titanum x modeli var full+full 1.6 tdci motor 110 beygir bence yeterli ..

ama tercih sedan olucaksa corolla derim..

Geri