Transmitter' DanTelefon Şarj edebilirmiyim Buraya

pullu diye şeeettim nadir abi...bak sazanı gördüm,kadife hangi kambur hangisi,nasıl yapıyosun abi bunları tatları nasii ? benim tatlı su balığıyla çok aram yoktur aslında..

Üzerinde pulları olmayan kadife dışı biraz gaygan olur ama sadece ana kılçık var yani ince kılçık arasan bulamazsın pişirip sırtından ayırdığında kılçık çıkar tadı güzeldir.

Diğer pullu olan sazan onun kılçığından geçilmez ama rakı ile iyi gider :D

neyle alıyosun abi balığı takımın ne ? ne yem takıyosun ??

Kırşehir de yakaladım :) aracın çalışmasına gerek yok zaten aracın çakmaklığına takıyorsun bir saat kadar kullandım hiç sorun çıkarmadı şimdi eğer yedek bir akü olur ona bağlanır ise daha çok dayanır. Haa deyince akü bitiren bir alet değil zaten zadece içine giren akımın voltajını yükseltir.
Balığa gidenler için alınası alet :) Sağolasın:) 3 gün eve gelmediğimi bilirim :D azmı uyuduk kayalıkların tepesinde :D

neyle alıyosun abi balığı takımın ne ? ne yem takıyosun ??

Dip oltası ve mantarlı olta kullanıyorum genelde mısır kullanırım çadırda yatacak isem...

Durmadan yem takmamak adına eğer sürekli olta başında olacak isem solucan, hamur ve en önemlisi ise kara çekirge kara çekirgeyi suda görüp oltaya takılmayacak balık daha görmedim ;)

Balığa gidenler için alınası alet :) Sağolasın:) 3 gün eve gelmediğimi bilirim :D azmı uyuduk kayalıkların tepesinde :D

Al bende de o kadar... çadır filan var işte kurarım önünde mangal balık kafa dengi arkadaşlar olursa bir iki kadeh rakı :) ver odunu gitsin :sulanma:

ben pederin arkadaşlarıyla takılıyordum abi,palamut tutması balık varsa güzel ama devamlı dönüp duruyon tekneden indimi bile makina hala kafamın içinde çalışıyıyor gibi oluyor :) ama palamut bi yığılmaya başladımı çekmesi çok zevkli oluyor..

çinekop sarıkanat istavrit güzel durdur makinayı hemmen bizimkiler zaten alaturka tayfa,e bide mangal yanıyor raki mizda varsa oyy ne güzel tutuluyor o balık..

Al bende de o kadar... çadır filan var işte kurarım önünde mangal balık kafa dengi arkadaşlar olursa bir iki kadeh rakı :) ver odunu gitsin :sulanma:
Ama gölde hiç avlamadım. Malum memleket deniz memleketi(hatay):) Biz sucukla gidiyoruz abi balıkları tüketirsek evdekiler inanmıyor rezil oluyoruz eli boş dönüyoruz diye :D Birinde abim 1.5 kglık bi çipura yakalamıştı hala unutmam o balığı :sulanma:

ben pederin arkadaşlarıyla takılıyordum abi,palamut tutması balık varsa güzel ama devamlı dönüp duruyon tekneden indimi bile makina hala kafamın içinde çalışıyıyor gibi oluyor :) ama palamut bi yığılmaya başladımı çekmesi çok zevkli oluyor..

çinekop sarıkanat istavrit güzel durdur makinayı hemmen bizimkiler zaten alaturka tayfa,e bide mangal yanıyor raki mizda varsa oyy ne güzel tutuluyor o balık..

İşte işin garip kısmı bulunduğumuz yer neticede bozkır... bu yüzden hiç tuzlusu balığı yakalamadım... ama çok isterdim yakalamak... özellikle yaban tv izlerken adamlara resmen imreniyorum...

ha mangal dedin ya bak buda eski merdaneli çamaşır makinesinden yaptığım mangal :D

186.JPG

187.JPG

188.JPG

189.JPG

190.JPG

abi gece gece gene ayarın kaçtı gibi sanki :D
biliyon tam benimde bu saatlerde başlıyo goruldamaya

Geri