transmitter kullanan var mı ?

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar transmitter kullanan varmı... tavsiye edildi ama pek arastıramadım...hangi marka alınabilir...15 ytlden 60 ytl ye kadr var

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ben bir ara satıyordum.Hatta şuan elimde sıfır 2 adet te var.

Sana tavsiyem şu 206 kanallı olanlardan al.digital olanlardan.
Dİğerleri 5 para etmez.Sürekli cızırtı ve ses kalitesinde sorun yaşarsın.

Daha detaylı bilgi istersen özelden mesaj at ben seni bilgilendiririm.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu daha önce açılmıstı sanki. neyse. evet arkadasın dediği gibi dijital olanlardan al.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu daha önce açılmışdı orayada yazmışdım kısaca burayada yazıyım bende aldım hepsiburadadan millete kanıp yorumları okuduk mükemmel şahane faland iye herhalde o yorumları yazanlar kırsalda yaşayanlar kısa kısa istanbul izmir ankara gibi şehirde yaşıyorsan berbat bir ses kalitesi var sonuçda boş radyo kanalı yok illa başka bir radyo kanalını üstüne binicek parazitlenme allahın emri ikincisi ses kalitesi berbat sonuçda radyodan ne verim alabilirsin

S

siyah10

Bilgi Girilmemiş
Ben DİGİMAX diğital göstergeli ve uzaktan kumandalı olanını aldım.Şehirlerarası yolda kullanıyorum memnunum.Ama bu sizi yanıltmasın arkadaşında dediği gibi aynı frekansta radyo yayını varsa parazit oluyor kanalı değiştirince geçiyor...Büyük şehirlerde sorun olur diye düşünüyorum.Radyo yayınlarının yoğun olmadığı (Boş frekans olan ) bir şehirde iseniz alın derim..

Kısacası şehirlerarası yollar için güzel... Gerisi size kalmış.....

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın ben mesela istanbul içinde 92.1 fm den dinliyorum sorun yaşamıyorum.Sadece şu çamlıca etrafında sıkıntı var :):)

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın ben mesela istanbul içinde 92.1 fm den dinliyorum sorun yaşamıyorum.Sadece şu çamlıca etrafında sıkıntı var :):)

:) :) ilahi ben normal mp3 den dinliyorumda sesde en ufak monoluk hissetimmi rahatsız oluyorum :) :)

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese tesekkürler....izmirde de problem olabilir a zaman...

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayatta alınmaz bu transmitterlerdan.....Şehirler arası yolda bile problem..Boş kanalı buluyorsanuz ama illaki 100 km sonra fln başka bir şehirde o kanala bir fm yayını biniyor..Kaza yapıyordum resmen bu cihaz yüzünden....Ayrıca belki de en önemlisi bu cihaz MONO....Yani ses rezalet...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Dijital ekranı olanlardan alırdsanız bir de kenaralrı silver düğmeli astranın orjinal aksesuarı sanılıyor?