Transporter mı? Viano mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 97berke
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Transporter mu? Viano mu?

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
VW bu işi çok uzun yıllardır yapıyor, herşeyden önce transporter da tecrübesi mercedesten çok daha fazla çünkü VW transporter imalatını aktif şekilde 1950 li yıllardan bugüne kadar hiç kesintisiz olarak devam ettirmiş durumda üstelik 1968-1979 yılları arasında bugün hala efsane olarak bilinen T2 kasayı üretmiş olması ve o T2 lerin hala manyak denecek kadar fanatikleri olması gözönüne alındığında T3, T4, T5 in de yaklaşık aynı başarıyı sürdürdükleri düşünüldüğünde her ne kadar VW golf olarak astra karşısında biraz şişirilen bir balon olsa ve bu yüzden ben çoğu zaman astra diyor da olsam konu transporter olunca VW nin rakibi mercedes te olsa ister istemez transporter da bu işin dünyadaki lideri VW demek yanlış olmaz diyorum

Tabiki typerı yenemeyiz caravelle ile. Sadece kapıştık

Son düzenleme:
almak için değil hep muhabbetini ediyoruz butarz araçlarla geçen konuştuk viano mu caravelle mi? diye bazıları caravelle bazıları viano dedi bende o yüzden anket açayım dedim...

2.5cc 135 beygir caravella var Volvo S90 eline su döktü VW derim başka bişi demem

önünde yıldız gidiyorsa gerisi boş arkadaşlar, biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu gibi klişe sözlerle kapılarından turbolarına kadar dayanıksız vw leri bizlere satmaya çalışıyorlar, viano ve transporter(2.5) kullandım, vw daha hızlı ama kesinlikle bütünsellik olarak viano daha güzel bir araç. Bazı arkadaşlar önden çekişli demiş viano için yanlış bilgi vermesinler arkadan itişlidir...

transporter bir numara o sınıfta.. ayrıca volt ta sprinter dan daha güzel.. ticari de vw iyidir

Soru Viano mu Transporter mi diye sorulduğu için, Transporter diyorum. Arabada opel'i tek geçerim ama Transporter mi Viano mu denince Transporter'i tek geçerim.

Bazı arkadaşlar Alman yıldızını işe karıştırmış ama soru bu şekilde değil.
Transporter mi Viano mu Vito mu diye bir soru sorulamazdı zaten. Vito diğer ikisi ile kıyaslanmamalı. Yıldızı takmak bir başkadır.

Geri