Triger kayışı

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vectranınkini değiştiricemde bir servise sordum 600 dedi diğeri 500 dedi parçaçıya gittim aksarayda komple triger setine 140 dedi anlamadığım 400 milyon 500 milyon işçilik mi olur yani nerde görülmüş %400 işçilik bu resmen soygun bende alıcam seti kafama göre bir usta bulıyım bu işlerden anlayan namuslu hakkıyla yapan yaptırıcam
Triger değişimiyle birlikde bakımda yapıldığı için o fiyatlar söyleniyor.

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu triger değişimi ne kadar sürüyor ve motorun büyük bir kısmı sökülüyormu? Bilgilendirirseniz memnun olurum.....

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Triger Kayış Seti

Arkadaşlar triger kayış setini hangi aralıklarla değiştirmemiz gerekiyor? Aracım 16bin'de şuan ve bu işin maliyeti ne kadardır acaba??

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50000km ortalama süresi ama ben 35000-40000 arası değiştirmeni öneririrm. hele bide uzun yol çok yapıyorsan kesin erken değiştir. fiyat vermeyeyim. çünkü arkadaslar bizim verdiğimiz fiyatlara inanmıyorlar.

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50000km ortalama süresi ama ben 35000-40000 arası değiştirmeni öneririrm. hele bide uzun yol çok yapıyorsan kesin erken değiştir. fiyat vermeyeyim. çünkü arkadaslar bizim verdiğimiz fiyatlara inanmıyorlar.

Yardımın için Saol Bahadır ama neden verdiğin fiyatlara inanılmıyor anlayamadım Fiyatların değişkenlik göstermesi normaldir değilmi? Sende saol Hakan...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60.000 veya 4 yıl. hangisi önce gelirse opel'in önerisi. İşini garantiye almak için kimi kullanıcı daha erken değiştirebiliyor.

baretta_76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
re:

triger kayışı değişimi için motorun sökülmesine gerek yok,kaputu açınca hemen motorun sol yanında bulunan bir kayıştır,sabahtan bıraksan öğleden sonra alabilirsin arabanı.

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisin garanti konusu avantaj. 1 senede egr valfi 2 kez değişti. 2.si serviste garantiden dolayı ucretsiz değişti.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger seti orjinal gm 110 ytl olması gerkiyor su pompası ve kayışıda değişiyor 270 ytl ye işcilik dahilse süper fiyat wermiş servis hemen götürderim hem garantili