triger seti değiştiricem bu fiyatlar makulmü?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan adilbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende araştırıyorum trigeri değiştirecem devirdaimi 50 tl ye orjinal GM triger setini 140 tl ye buldum.alternatif olarak SKF nin de bizim arabalar için üretilen triger seti var o da 100 tl.işcilikte 50 tl vericem...

peki Alı bey bu orjınal gm dedıgınız turkıyenın aynı yerınde aynı gm değilmi?bı kac yerde uzerınde gm yazıp sahtesı olabılıyomus gıbı bıseyler okumustum.Dogrulugu varmıdır acaba.Yanı sızın orjınal gm triger setı dedıgınız le benım taktıracagım orjınal gm aynımıdır kesınlıkle?Cunku usta parcacının 200 tl dedıgını ama 180 e alacagımızı soyledı de.Eger tamamen aynı urunden bahsedıyorsak bu kadar fıyat farkı olmaması gerektıgı kanısındayım....

satıcıya kalmış bişey fiyat düştükçe inandırılıcılıkta ortadan kalkıyor.

Opel frontera 3.2 triger set fiyati nasil öğrenebilirim.. OPEL YEDEK PARCACILARDA FARKLI FİYATLAR CIKIYOR.

vectrab triger seti orginal GM 175tl
devirdaim orginal 140tl
en uygun fiyatlar bunlar vectra b için

peki Alı bey bu orjınal gm dedıgınız turkıyenın aynı yerınde aynı gm değilmi?bı kac yerde uzerınde gm yazıp sahtesı olabılıyomus gıbı bıseyler okumustum.Dogrulugu varmıdır acaba.Yanı sızın orjınal gm triger setı dedıgınız le benım taktıracagım orjınal gm aynımıdır kesınlıkle?Cunku usta parcacının 200 tl dedıgını ama 180 e alacagımızı soyledı de.Eger tamamen aynı urunden bahsedıyorsak bu kadar fıyat farkı olmaması gerektıgı kanısındayım....

benim sorduğum parcacı bulunduğum ilde yetkili servisten sonra gelen en büyük servislerden biri.şimdi iki tip GM triger seti duydum kafam karıstı :
1. si orjinal gm triger seti diyor ama kutusunda değil ayrı ayrı,,
2.si orjinal gm triger seti ama kutuda diyor ve aralarında fiyat farkı var,ama sahteleride olabiliyormuş o konuda haklısınız.valla şaşırdım artık parcacıları geziyorum hepsi ayrı bi kafamı karıştırıyor:) en mantıklısı güvenilir bir yerden almak...

Evet bende aynı seyden bahsetmek istemiştim Ali bey.Öyleyse madem ustama guvenıyorum 30-40 lira için degmez herhalde...

Ben bu haftasonu değiştirdim. Parçaları dışarıdan aldım, özel servis sadece antifriz koyup işçilik aldı.

Triger seti(GM) : 165 TL
Devirdaim(Graf) : 50 TL
Antifiriz (3 lt)Mobil : 25 TL
İşçilik : 50 Tl
TOPLAM: 290 TL

Eren Bey Zaten baskı balata falan bısey demedı usta.Sadece trıger setı ve devrıdaim değiştiririz dedi.Dediğiniz gibi vitesle ilgili problem yok.Yalcın bey devridaimin orjınalı 150 tl falan dedı usta acaba ben yanlıs anlamıs olabılırmıyım yoksa sızın bı yanlısınız mı var?Teşekkurler...

sana 150 tl diyen kişi uçmuş ben yanlış hatırlamıyorsam orjinalini 90 yada 100 tl'ye aldım ama ben gidip bütün seti parçaçıdan aldım ustadan almadım ben ustaya sadece işçilik verdim

Geri