triger seti değiştiricem bu fiyatlar makulmü?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan adilbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar triger setini ve devrıdaim pompasını değiştirdim.Sanırım ustanın bıraz kazıgını yedık.Dediği fiyatlar kdv hariç fiyatlarmış.Parcacıya beraber gıttıgımızde orda ogrendık.Ama yınede moralım bozuldu.yani triger seti(gm) 180 tl, pompa(graf)70 tl işçilik 70 tl artı vade farkı= 5 taksit toplam 350 tl.Yani 150+50+50 artı az bişey vade farkı odemem gerekırken pazarlık yapa yapa 350 tl odedım.Usta acıkcası gozumden dustu.Yeni usta baksam ıyı olucak galıba.Halbukı ustamı da severdım :(

Çıkar işin içine girdi mi arkadaşlık ve dostluklar bitiyor.
Hep kendimizden taviz verdik, bende çok denedim sanırım dostsuz kalıyorum.
Kime güvendiysek kazık atıyor.

Ya şu lastıkcıler varya onlara helal olsun valla.Tekerlek patlıyor yaptırıyorum ne kadar borcumuz usta dıyorum 5 ver yeter dıyor.On tekerleklerın balansını yaptırdım ne kadar 10 tl. şaka gıbı ya.Allah razı olsun motorcular neye elını atsa fahiş fiyat ıstıyolar.Nedendır anlamadım....

2 hafta önce lastik patladı yaptırdım arka lastiklerin dişleri iyiydi öne aldırdım 15TL verdim.
Anlayacağın bunların kursağı harama alışmış. Ben hiç iyisine rast gelmedim.

alışveriş siteside astra g için 165 tl triger gm set.dolz marka devir daim 5o tl

ben cumartesi değişecem kısmetsetse telefonla ustama sordum triger set devirdaim dahil 280 tl işçilik 40 alalım dedi nasıl sizce arkadaşlar

Geri